WSTRZĄSAJĄCE informacje. Z Kaczyńskim stało się coś strasznego

WSTRZĄSAJĄCE informacje. Z Kaczyńskim stało się coś strasznego

Jarosław Kaczyński już od tygodnia nie pokazał się publicznie, a na temat jego kondycji zdrowotnej trwają liczne spekulacje. Teraz na jaw wyszły wstrząsające informacje na temat stanu zdrowia lidera PiS.

To prawdziwy szok dla zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Choć mówiono, że Jarosław Kaczyński jest jedynie przeziębiony, to światło dziennego ujrzała właśnie straszna informacja. Prezes cierpi z powodu wyjątkowo złośliwego i groźnego wirusa, który wywołał u byłego premiera niezwykle wysoką gorączkę.

Kaczyński się rozchorował

- Wszystko przez to, że kiedy poczuł się źle nie został w domu- wyjaśnia Mazurek. Z powodu choroby Kaczyński odwołał już m.in. swoje spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą ws. reformy sądownictwa, a także piątkową naradę kierownictwa PiS ws. rekonstrukcji rządu. Lider PiS nie pojawił się również na kongresie założycielskim nowej partii Jarosława Gowina. Prof. Jadwiga Staniszkis twierdzi, że prezes PiS z powodu kiepskiej kondycji i znużenia niebawem odejdzie z życia politycznego. - Sądzę, że Kaczyński jest zmęczony i czeka na moment, w którym będzie mógł wycofać się na drugi plan - twierdzi socjolog. Źródło: nczas.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News