Urząd premiera obarczony jest ogromną presją i odpowiedzialnością. Dla Beaty Szydło nadzorowanie rady ministrów jest wyjątkowo trudne. Jeżeli wierzyć jej współpracownikom – premier nie wytrzymuje stresu.

Media ujawniają kulisy rządów Beaty Szydło. Powołują się przy tym na słowa ważnego polityka PiS. Miał on określić premier, jako „psychiczny wrak”. Podobno Szydło nie może wytrzymać presji, jaką wywiera na niej Jarosław Kaczyński. Co gorsza, po wejściu w konflikt z prezydentem, została pozbawiona sojuszników.

– Beata jedzie na oparach. Męczy ją ciągła huśtawka. Gdy tylko ustabilizuje swoją pozycję, ma chwilę wytchnienia, zaraz wpada w kolejny dołek. Pojawiają się pretensje z Nowogrodzkiej i wszystko zaczyna się od nowa. Z jednej strony Szydło musi sprostać oczekiwaniom prezesa, a w rządzie nieustannie napiera na nią Morawiecki. Kiedyś miała jeszcze sojusz z prezydentem, ale dziś jest z nim na wojennej ścieżce – cytuje współpracownika Beaty Szydło Newsweek.

Podobno Szydło ma wytrzymywać w PiS dzięki tzw. taktyce woła. Premier znosi naciski i ataki ze wszystkich stron. Wypełnia polecenia, które wydaje jej Kaczyński. Według źródeł mediów priorytetem Szydło jest przetrwanie.

 

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również

Zobacz również