Wspaniały pomysł Andrzeja Dudy. Uratował małego chłopca (FOTO)

Wspaniały pomysł Andrzeja Dudy. Uratował małego chłopca (FOTO)

Andrzej Duda znany jest z ciepłych gestów wobec dzieci. Tym razem, podczas spotkania w Stalowej Woli pomógł chłopcu, który podszedł do niego po przemówieniu. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w jego pamięci.

Po spotkaniu z mieszkańcami Stalowej Woli, podczas którego prezydent przemawiał, oraz wspólnie ze zgromadzonymi śpiewał pieśni patriotyczne, do Andrzeja Dudy podszedł kilkuletni chłopiec, który bardzo pragnął mieć jakąś pamiątkę ze spotkania z politykiem. Problem w tym, że nie miał ani telefonu, aby uwiecznić spotkanie fotografią, ani nawet kartki, na której prezydent mógłby się podpisać. Duda znalazł jednak rozwiązanie problemu.

Pomysł Dudy

Prezydent nie stracił głowy w "kryzysowej sytuacji" i znalazł sposób, by sprawić radość chłopcu. Andrzej Duda poprosił poprosił prezydenckiego fotografa, żeby zrobił zdjęcie i następnie opublikował je w mediach społecznościowych, tak aby chłopiec mógł bez problemu je znaleźć i pobrać. Pomysł Dudy okazał się strzałem w dziesiątkę, a sytuacja została szeroko opisana w mediach. Andrzej Duda przyjechał do Stalowej Woli aby wziąć udział w V Ognisku Patriotyzmu z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas spotkania mieszkańcy wraz z prezydentem zgromadzili się wokół wielkiego ogniska i wspólnie celebrowali święto niepodległości śpiewając pieśni patriotyczne. Przygoda z pewnością na długie lata zapadnie w pamięci chłopca, który otrzymał nietypową pamiątkę dzięki prezydentowi. Fot. twitter.com Źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News