Rafał Mroczek bardzo stanowczo zareagował na najnowsze plotki! Gwiazda „M jak Miłość” ujawniła, czy odejdzie z serialu. Wypowiedź aktora wskazuje na to, że jest naprawdę wściekły.

Paweł Zduński, czyli bohater odgrywany przez Rafała Mroczka, wpadł ostatnio w gigantyczne kłopoty. Postać straciła rodzinę, zaczęła topić smutki w alkoholu i ostatecznie podjęła decyzję o wyjeździe z kraju.

Rafał Mroczek w „M jak Miłość”

Zazwyczaj tego typu zwrot w życiu bohatera serialu oznacza odejście aktora z obsady. Czy tak stanie się także i tym razem?

Karolina Baranowska, która reprezentuje produkcję „M jak Miłość”, stanowczo zaprzeczyła plotkom. Stwierdziła bowiem, iż „ewentualny wyjazd bohatera nie oznacza, że aktor zniknie z serialu”.

ZOBACZ TAKŻE: Elton John uciekł ze sceny! „Spi*rdalaj!”

Jednoznaczna odpowiedź

Sam Rafał Mroczek został poproszony o komentarz przez jedną z fanek. Artysta odpowiedział w bardzo bezpośredni sposób, że doniesienia dotyczącego jego odejścia z serii to „bzdurna plotka”.

Fani jednego z najpopularniejszych polskich seriali zdecydowanie nie muszą więc martwić się o przyszłość Pawła Zduńskiego. Jeszcze niejednokrotnie zobaczą go na ekranach swoich telewizorów w uwielbianej produkcji Telewizji Polskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Robbie Williams w ciężkim stanie. Choroba chce go zabić

Czy jesteś fanem serialu "M jak Miłość"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]


Gwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]