Wściekły muzułmanin zaatakował Polaka. Bał się go uderzyć, więc rzucił się na jego kobietę (video)

Wściekły muzułmanin zaatakował Polaka. Bał się go uderzyć, więc rzucił się na jego kobietę (video) Źródło: źródło: youtube.com

Zdecydowanie zbyt pewnie poczuł się ten muzułmanin. Mężczyzna nie szczędził obelg pod adresem polskiego kierowcy, z którym chwilę wcześniej miał najprawdopodobniej stłuczkę. Przez całe nagranie mężczyzna praktycznie nie przestaje przeklinać i obrażać.

Do zdarzenia doszło w bliżej nieokreślonym miejscu w Wielkiej Brytanii. Po stłuczce, jaką mieli ze sobą Polak i muzułmanin, obaj wysiedli z samochodów. Wyznawca Allaha ani jedna myślał, by się porozumieć. Na video widać jak po wyjściu z samochodu robi zdjęcia dowodu rejestracyjnego, polskiego kierowcy i kobiety, która nagrywa całe zajście.

Fala przekleństw pod adresem Polaka i autorki nagrania, która prawdopodobnie jest żoną kierowcy, nie doprowadziła do rękoczynów. Polak spokojnie stał i przytakiwał ironicznie na kolejne słowa muzułmanina. Ten wyraźnie bał się postawnego mężczyzny, samemu będąc dość drobnym.

Nie mogąc wywrzeć wrażenia na Polaku, po chwili rzucił się do kamerującej kobiety. Opluł ją, a następnie uderzył. Nie wiadomo, jak zareagował na to Polak, którego muzułmanin obrażał jeszcze chwilę wcześniej. Nagranie kończy się zaraz po uderzeniu kamerzystki.

https://www.youtube.com/watch?v=iXWCCMRrlFc pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News