Wróg Tomasza Chady o jego śmierci! Wzruszające słowa

Wróg Tomasza Chady o jego śmierci! Wzruszające słowa Źródło: fot. Facebook/@Tomasz Chada

Ta nagła śmierć wstrząsnęła wszystkimi, nikt nie mógł się spodziewać, że ta kariera zostanie przerwana tak brutalnie. Tomasz Chada nie żyje i jest na ustach wszystkich, ale, co zaskakujące, to jego wróg wypowiedział bardzo wzruszające słowa.

Dziś nastał czarny dzień w historii polskiego rapu. Mnóstwo fanów masowo rozpacza w sieci. Nie żyje słynny polski raper, Tomasz Chada. Muzyk zginął w Rybniku, w szpitalu psychiatrycznym w niejasnych okolicznościach. Jak dowiadujemy się z różnych doniesień, raper miał w pewnym momencie wyskoczyć z okna, a podczas upadku doznał ogromnych obrażeń, między innymi roztrzaskał sobie kręgosłup. Został natychmiast przewieziony do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować.

Tomasz Chada nie żyje - Doniu komentuje

Bardzo mocno zaskoczył jeden z jego scenicznych i życiowych wrogów. Inny polski raper - Doniu, z którym Chada pozostawał w nie najlepszych stosunkach nie pozostawił tej sprawy bez słowa. Teraz, kiedy Tomasz Chada nie żyje Doniu wzruszył wszystkich. - Składam szczere wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół człowieka, który zaznaczył się mocnymi zgłoskami w kartach polskiego hip-hopu. Niezależnie od muzycznych animozji, różnic i potyczek nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłbym tak szybkiego odejścia, tak niespodziewanego zakończenia drogi życiowej i muzycznej. Pamiętajcie. Zostawił Wam muzykę. To koniec pewnego rozdziału w polskim rapie - napisał Doniu na swoim Facebooku.

  1. Roznieśli dom gwiazdy TVP w pył, straciła 175 tys. zł. Emocjonalny wpis
  2. Czekasz na zwrot podatku? ZAPOMNIJ!
  3. Polityk wypowiada wojnę Polakom! Chce zlikwidować śmierdzących ludzi
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu