Wrocławscy studenci szykują ogólnopolski protest antyrządowy. "Sprzeciwiamy się obecnej władzy!"

Wrocławscy studenci szykują ogólnopolski protest antyrządowy. "Sprzeciwiamy się obecnej władzy!"

Wrocławscy studenci i studentki apelują do rówieśników z innych miast. Chcą, aby wszyscy młodzi Polacy wyszli w styczniu na ulicę.

Młodzi mieszkańcy Wrocławia planują masowy protest studentów, który ma się odbyć 25 stycznia przyszłego roku. Organizatorzy apelują do studentów innych miast, aby masowo wychodzili na ulicę i manifestowali swój sprzeciw wobec obecnej władzy.

Jak podkreślają, ostatnie dni sprawiły, że nie mogą pozostać obojętni.

"SPRZECIWIAMY SIĘ OBECNEJ WŁADZY! Kiedyś studenci wraz z robotnikami przewrócili system strajkując, okupując uczelnie, nasi rodzice biegali z ulotkami. Po ostatnich zdarzeniach nie możemy milczeć ! Jesteśmy wielką silną grupą ponad podziałami - Wrocław to studenci i to właśnie My pokażemy, że nie siedzimy tylko w pubie albo nad książkami! WIDZIMY I DZIAŁAMY !!! Dlatego organizujemy PROTEST STUDENTÓW w mieście studentów ! Wyjdziemy na ulicę i pokażemy, że nie jesteśmy anonimowi, że zależy Nam w jakim kraju będziemy żyć po skończeniu nauki !!! WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE !!! NA WSZYTKIE PYTANIA ODPOWIEMY 22.12 W CZWARTEK po spotkaniu organizacyjnym. TROCHĘ CIERPLIWOŚCI. Dokładne postulaty będą w środę/czwartek."

wk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News