Cały Wrocław jest zablokowany z powodu tragicznego wypadku jaki miał tam miejsce. Według ustaleń rannych jest kilkanaście osób, które zostały przetransportowane do szpitala. Cała zdarzenie wielu osobom przypominało scenę z filmu katastroficznego.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Żmigrodzkiej z Kasprowicza. W zdarzeniu brał udział tramwaj oraz ciężarówka, według wstępnych ustaleń policji, to właśnie kierowca auta jest winny całego zajścia, ponieważ nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi komunikacji miejskiej. Najprawdopodobniej popełnił błąd na skrzyżowaniu i zjechał w lewo ze złego pasa ruchu.

Wrocław: groźny wypadek

Wielu świadków zdarzenia nie mogło uwierzyć własnym oczom, ponieważ to, co widzieli, przypominało scenę z filmu. W momencie zderzenia pojazdów pierwszy wagon tramwaju wypadł z torów, a następnie zaczął się palić.

W całym wypadku ucierpiało 12 osób, które bardzo szybko zostały przetransportowane do szpitala. Aktualnie twa śledztwo prowadzone przez policje mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wypadku.

MPK Wrocław ostrzega przed utrudnieniami w ruchu i radzą omijać miejsce wypadku, jeżeli nie chcemy stać w gigantycznych korkach.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

Oto 30 najbardziej niebezpiecznych miast w Polsce! [ZDJĘCIA]


Gdzie lepiej pracować na emeryturę: w Polsce czy w Japonii? Wyniki zaskakują!