Wrocław
Fot. Max Pixel
Wiadomości Pikio - 30 Grudnia 2018

83-latek chciał zamordować swojego sąsiada. Nie uwierzycie, czemu to zrobił

Wrocław - to właśnie tutaj doszło do ogromnej tragedii, której nikt by się nie spodziewał. Z pozoru spokojny i nikomu niezagrażający 83-letni staruszek zdobył się na coś, co bezpowrotnie zmieniło życie wielu osób. Coś, w co aż ciężko uwierzyć.

Wrocław w nocy z 21 na 22 grudnia aż zadrżał. Doszło tam do wydarzenia, które poraziło mieszkańców jednego z bloków przy placu Grunwaldzkim. Dwóch sąsiadów spotkało się, aby wspólnie spędzić czas i napić się wódki. Zamiast przyjaznych rozmów i błogiej alkoholizacji rozegrała się tam jednak istna jatka.

Wrocław. Zamiast świątecznej atmosfery zapanowało przerażenie

Święta Bożego Narodzenia dla mieszkańców budynku przy placu Grunwaldzkim nie były takie, jak sobie wymarzyli. Tragiczne wydarzenia skutecznie zajęły im myśli, które wypełnione miały być zakupem ostatnich prezentów oraz pieczeniem aromatycznego piernika. W ich sąsiedztwie wydarzyło się coś, czego nikt by się nie spodziewał - 83-letni staruszek rzucił się na swojego kolegę z nożem i zadał mu wiele wyjątkowo niebezpiecznych ciosów. 83 letni mężczyzna był w swoim zachowaniu wyjątkowo bezwzględny - gdy rozmowa zeszła na niepasujący mu tor, chwycił na nóż i zadał nim kilka głębokich ran. Z relacji policjantów wynika, że poszkodowany sąsiad miał przeciętą tętnicę, a także poranione od ostrza plecy. Pokiereszowany mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przebywa do dziś. Jego stan lekarze określają jako ciężki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

83-latek próbował zabić, bo nie chciał uprawiać seksu z sąsiadem

Jak tłumaczy napastnik, zaatakował swojego sąsiada, bo ten zaproponował mu... seks. Taka propozycja dla starszego mężczyzny okazała się być wyjątkowo niegodziwa i niemoralna, przez co zdecydował się na naprawdę poważny sposób obrony. Aby dobitnie pokazać swoje negatywne nastawienie do tego czynu, chwycił za nóż i dotkliwie pobił odważnego w propozycjach sąsiada. Wspólne picie wódki zakończyło się interwencją policji i przyjazdem karetki pogotowia. 83-letni mężczyzna został już aresztowany, a za swój czyn odpowie przed sądem. To co zrobił kwalifikuje się jako próba zabójstwa, a co za tym idzie, seniorowi grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Chociaż wiele przestępców, którym została zasądzona tego rodzaju kara bardzo często wychodzi z więzienia przed czasem, to w tym przypadku raczej do tego nie dojdzie. Sędziwy wiek napastnika pozwala myśleć, że za kratami spędzi on resztę swoich dni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Agata Duda podąży szlakiem Jana Pawła II. Polacy wzruszeni
  3. Ogromna tragedia w polskich górach. Nic nie dało się już zrobić
  4. Pierwszy taki przypadek w historii „Kuchennych Rewolucji”! Tym razem to właścicielka poniżyła Magdę
  5. OHYDA! Chuligani wybili szyby w mieszkaniu syna Donalda Tuska, PiS właśnie uczynił ich życie niebem
  6. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Prezes PiSJarosław Kaczyński doświadczył w życiu wielu tragedii. Te są szczególnie bliskie jego sercuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News