Wrocław, nagranie z karetką
youtube.com macinrr
Weronika Wasiak - 31 Maja 2020

Okropne zdarzenie we Wrocławiu. Chodzi o karetkę, wszystko się nagrało

Wrocław stał się miejscem głośnej wpadki. Internauci nie mogą uwierzyć własnym oczom, oglądając krótkie nagranie, jakie pojawiło się w sieci. Uwieczniono na nim okropne zdarzenie z udziałem karetki pogotowia ratunkowego. Aż trudno sobie to wszystko wyobrazić, niewiele brakowało, by doszło do tragedii.

Wrocław: na oczach mieszkańców rozegrały się potworne sceny. Nigdy nie widzieli czegoś podobnego. Wszystko zostało nagrane, a film opublikowano w mediach społecznościowych, gdzie rozpętał niemałą burzę. Wielu nie kryje swojego rozgoryczenia po incydencie z udziałem karetki pogotowia. Krok dzielił służby od większej tragedii.

Zdjęcie krajobrazuMężczyzna uwiecznił na zdjęciu zwykły krajobraz. Dopiero po kilku dniach zauważył druzgoczący szczegółCzytaj dalej

Karetka jechała przez Wrocław. Nagle doszło do okropnego zdarzenia, wszystko się nagrało

Trwający zaledwie kilkanaście sekund film opublikowano w serwisie YouTube na kanale "macinrr". Widać na nim przejeżdżającą przez skrzyżowanie karetkę pogotowia ratunkowego prywatnej firmy Luxury Medical Care. Firma szeroko reklamuje się jako “wysoko wyspecjalizowana jednostka świadcząca usługi z zakresu transportu medycznego oraz sanitarnego”. Wszystko miało miejsce w lutym tego roku tuż po godzinie 15:00.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Leczenie otyłości w jej przypadku nie było łatweWażyła 450 kg, ale postanowiła walczyć. Niesamowite, jak dziś wygląda, prawdziwa petardaCzytaj dalej

Ambulans wjechał na skrzyżowanie z dużą prędkością. Będąc na samym środku drogi z tyłu otworzyły się drzwi, a gdyby tego było mało, nosze wypadły wprost na ulicę. Kierowca zatrzymał się dopiero po kilkunastu metrach. Zdarzenie zarejestrowała kamera samochodu, stojącego wówczas na światłach. Widok był przerażający. Tymczasem ratownicy medyczni zwlekali chwilę, nim wyszli po swoją "zgubę".

Dzisiaj grzeje:

1. Media podały druzgoczącą informację. Nie żyje legendarny muzyk, wszyscy znali jego hity

2. Krzysztof Jackowski ma porażającą przepowiednię dla Polski. Najbliższe miesiące mogą wszystko zmienić

Na szczęście na noszach nie było żadnego pacjenta. Internauci są jednak zgoni, że podobny incydent nie powinien mieć miejsca, a w momencie, gdyby pogotowie przewoziło chorego, dojść mogłoby do o wiele tragiczniejszych zdarzeń. Pod opublikowanym nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

- Czegoś takiego w życiu nie widziałem - przyznaje jeden z użytkowników.

- Niedoświadczeni ludzie, w prywatnej firmie medycznej, w większości bez uprawnień na sygnały świetlno-dźwiękowe - pisze kolejny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zakrzepicy bywają nieoczywiste. Każdy powinien je znać
  2. Lech Poznań - Legia Warszawa. Niebywały mecz odwiecznych rywali, ta bramka dała zwycięstwo, drużyna bez szans (WIDEO)
  3. Tylko najbliżsi wiedzieli, co Małgorzata Kożuchowska przeżyła tuż po porodzie. Ciężko powstrzymać łzy
  4. Bezdomny kot podszedł do niepełnosprawnej dziewczynki. Zaraz potem stała się niezwykła rzecz
  5. Krzysztof Cugowski ocenił disco polo. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  6. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory

Psy leżały na torach kolejowychDwa psy leżały na torach kolejowych, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i nagrywałCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News