Lew to potężna bestia i postrach afrykańskiej sawanny. Do klatki jednego z nich wpuszczono dwa jamniki, a nagranie z tego zdarzenia stało się hitem. To, co stało się z małymi pieskami, zszokowało internautów.

W Rezerwacie Dzikich Zwierząt w amerykańskim stanie Oklahoma żyje ponad 1300 zwierząt, reprezentujących 120 gatunków. Jednym z najpopularniejszych mieszkańców tego miejsca jest lew imieniem Bonedigger. Do jego klatki weszły dwa jamniki, a to, co stało się potem, jest dziś na językach i klawiaturach wszystkich internautów.

Otóż Abbey i drugi jamnik odwiedzają króla zwierząt bardzo często, a pierwszy z nich przyjaźni się z Bonediggerem od urodzenia. Zwykle lew dopuszcza do siebie jedynie opiekuna Johna Reikene, ale dla dwóch czworonogów regularnie robi wyjątek. Widok bawiących się lwa i jamników rozpuści każde serce.

Zażyła znajomość gigantycznego kota i małych psów jest dowodem, że prawdziwa przyjaźń przezwycięży wszelkie przeciwności. Bardzo często zdarza się, że drapieżniki nie atakują zwierząt, które z łatwością pożarłyby. Warunkiem jest jednak długa znajomość od najmłodszego wieku.

https://www.youtube.com/watch?v=NT1HGnotQWc

źródło: youtube.pl

Którą rasę psów Polacy lubią najbardziej? [ZOBACZ!]

...

Zobacz również