Tragedia. Były jeszcze takie młode, zginęły razem

Tragedia. Były jeszcze takie młode, zginęły razem Źródło:

Jak informuje tygodnik "Wprost", doszło do ogromnej w Świdwinie (woj. zachodniopomorskie). Nie żyją dwie nastolatki. 16-latki wpadły pod pociąg towarowy. Jak informuje gazeta, ich śmierć mogła być wynikiem celowego działania.

Na przejeździe kolejowym przy ul. Batalionów Chłopskich w Świdwinie rozegrał się prawdziwy dramat. Z nieustalonych na razie oficjalnie przyczyn pod pociąg towarowy wpadły dwie 16-latki. Dziewczyny zginęły na miejscu.

Wprost: 16-latki wpadły pod pociąg. "To było samobójstwo"

Tygodnik "Wprost" przytacza na relację świadka, który twierdzi, że sytuacja nie była przypadkowa. Dziewczyny miały celowo wskoczyć pod pociąg. Świadek twierdzi, że sytuacja wyglądała jednoznacznie na samobójstwo. Z powodu zdarzenia nastąpiła blokada linii kolejowej na trasie Szczecin-Koszalin. Na miejscu pojawiła się policja i przedstawiciele prokuratury. Służby nie udzielają żadnych nowych informacji na temat zdarzenia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wypadek wojsk USA! 13 żołnierzy w szpitalu
  2. Czołowe zderzenie pociągów! Wielu rannych
  3. Przewidział katastrofę Smoleńską. Dzisiaj ma podobną, przerażającą wizję dla Morawieckiego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News