Wpis Palikota hitem internetu! Zdradził, jak odsunąć PiS od władzy

Wpis Palikota hitem internetu! Zdradził, jak odsunąć PiS od władzy

Janusz Palikot dawno już nie dawał politycznych znaków życia. Teraz jego wpis stał się hitem internetu, gdyż zawarł w nim śmiałą tezę, którą szybko podłapali koledzy po fachu. Dawny sejmowy celebryta zdradził, jak pozbyć się Kaczyńskiego i jego partii.

Przewodniczącego Twojego Ruchu pamiętają chyba wszyscy. Ekscentryczny poseł najpierw Platformy Obywatelskiej, a potem Ruchu Palikota, który nazwę zmienił właśnie na Twój Ruch, popularność zdobył, krytykując Lecha Kaczyńskiego, pijąc wódkę przy dziennikarzach, czy pozując do zdjęć z atrapą prącia i pistoletem. To ostatnie zrobił w dobrej wierze, broniąc zgwałconych przez lubelskich policjantów kobiet. Teraz zdradził, jak odsunąć PiS od władzy. ZOBACZ TAKŻE: Jeśli PiS to zrobi, STRACI WŁADZĘ! Miliony zapowiadają bojkot Polityk zrobił to za pomocą bloga i Twittera. Jego pomysł szybko podłapali inni, a wpis stał się hitem internetu. Recepta na odsunięcie Prawa i Sprawiedliwości brzmi łatwo, jednak jej wykonanie byłoby raczej trudniejsze.

Zdradził, jak odsunąć PiS

Idea Janusza Palikota wydaje się zbyt prosta, by mogła pozbawić PiS, którego popularność jest stale wysoka od władzy. Podoba się jednak innym politykom, szczególnie tym opozycyjnym. Przewodniczący Twojego Ruchu oznajmił, że do zniszczenia obozu władzy wystarczy tyle, aby wszyscy chcący jego końca, przeszli do PO. ZOBACZ TAKŻE: Palikot wywołał BURZĘ DNIA. Podsumował „Różaniec do Granic” Nie chodzi mu przy tym jedynie o to, by liczba członków PO zwiększyła się. Chodzi też, by nowi jej działacze zmienili ją z dosyć konserwatywnej na centrową. - Powtarzam swój apel do wszystkich, którzy działają w polityce i chcą odsunięcia PiS od władzy: wstępujcie do PO i zmieniajcie tę formację na bardziej centrową, liberalną i lewicową, a mniej konserwatywną. I tak PiS zmusi was do startowania z list PO. Wchodząc do Platformy wynegocjujecie miejsca na listach i zmienicie tę formację na ponownie Obywatelską. I tylko o to dziś chodzi - brzmi treść apelu Janusza Palikota. źródło: palikot.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News