Teorie antyszczepionkowe zyskują coraz więcej zwolenników. W sieci zaczęto udostępniać wpis na jednym z internetowych forów, w którym matka odkryła u swojego syna po szczepieniu… homoseksualizm.

Z roku na rok coraz mniej dzieci w Polsce jest szczepionych. Niektórzy politycy proponują stosowanie kar wobec ich rodziców. Nie zmienia to faktu, że antyszczepionkowcy poszerzają swoje kręgi i swoje tezy przedstawiają głośno. Nawet na ulicy.

Jeden z wpisów na internetowym forum połączył jednak zarówno tych którzy szczepią i nie szczepią swoich dzieci. Autorka posta doszukała się bowiem u swojego dziecka czegoś co wcześniej nikomu nie przyszło do głowy.

Cześć dziewczyny. Zauważyłam mały problem u mojego 2-letniego synka Rafałka i nie bardzo wiem, co mam robić i gdzie szukać pomocy… Chodzi mi o to, że mój syn Rafałek od jakiegoś czasu ma tak jakby skłonności homoseksualne. Od pół roku bawi się jedynie z chłopcami, jak przychodzi do piaskownicy jakaś dziewczynka to od razu zaczyna płakać i ją bić. Dzisiaj już to przeszło wszelkie granice jak Rafałek zaczął całować się z kolegą. Czy to jest normalne? Nie znalazłam żadnych informacji na internecie a nie chcę mieć chorego syna. Dodam tylko, że te problemy zaczęły się od szczepienia na WZW A. Czy to mogło mieć wpływ? – pyta przerażona kobieta.

...

Zobacz również