Chociaż wydawać się może, że w erze nowoczesnych technologii oraz wszechobecności internetu już nic nie jest w stanie zaskoczyć, ludzie ekoseksualni udowodnili, że to błąd. Ich cel jest szczytny – chcą dbać o środowisko, nie zaśmiecać go, ratować przed dewastacją. Środki, których do tego używają, są jednak co najmniej kontrowersyjne.

Ziemia jest naszą kochanką. Jesteśmy szaleńczy, namiętni i gwałtowni w miłości do niej oraz jesteśmy wdzięczni za ten związek każdego dnia. W celu stworzenia bardziej zrównoważonej i wzajemnej relacji z Ziemią chcemy współpracować z naturą. Ekoseksualiści mogą być GLBTQI, heteroseksualni, bezpłciowi, i/lub inni – czytamy w manifeście.

Zapraszamy i zachęcamy do ekoseksualnego otwarcia. Jesteśmy wszędzie. Jesteśmy polimorficzni i poliamoryczni – napisali w swoim manifeście umieszczonym w internecie ekoseksualiści.

Co zadziwiające, rzeczywiście realizują oni swoje pomysły, uwieczniając wszystko na filmach publikowanych potem na portalach społecznościowych.

Ocieranie, lizanie oraz głaskanie różnych elementów przyrody, od drzew aż po skały, jest charakterystyczną rzeczą możliwą do zaobserwowania na nagraniach w internecie. Co ciekawe, bardzo zainteresowały one opinię publiczną, a ich wyświetlenia liczy się już w milionach.

...

Zobacz również