Wpadka Ziemca. Źle założył powstańczą opaskę

Wpadka Ziemca. Źle założył powstańczą opaskę

Krzysztof Ziemiec zaliczył wpadkę. Dziennikarz TVP pozował z powstańczą opaską na ramieniu. Problem polega na tym, że pomylił ręce. 

Choć nie jest to wielka wpadka, warto by inni nauczyli się na błędzie dziennikarza TVP. Powstańcze opaski zakłada się na prawą, a nie na lewą rękę.

- Jeśli zakładasz powstańczą opaskę to trzeba wiedzieć, że nosić ją należy na prawej ręce - przypomniał Ziemcowi Sławomir Nitras, poseł Platformy Obywatelskiej.

W związku z wpadką, Ziemiec został mocno skrytykowany przez tych przeciwników PiS, którzy nie chcą mu wybaczyć, że pozostał w TVP pod dowództwem Jacka Kurskiego. Ziemiec już wcześniej podpadł części internautów, którzy zalali go falą krytyki.

- Z zażenowaniem czytam niektóre wpisy... Nie uchylam się od dyskusji - ale zionącymi ogniem nie mam zamiaru podejmować polemiki - bo to bez sensu. Jak ktoś ma problem - to przecież nie musi tu wchodzić i pisać komentarzy które mówią wszystko o ich autorach... - komentował Ziemiec wcześniejszą falę krytyki pod swoim adresem.

ziemiec opaska

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News