Regulamin większości programów telewizyjnych zmusza uczestników do utrzymywania w tajemnicy ich ostatecznego zakończenia. Nie udało się to jednak jednej z kobiet, która ubierze udział w uwielbianym przez widzów hicie TVP. Co zadziwiające, fani dowiedzieli się o sposobie jego rozwiązania z… jednego zdjęcia na Instagramie.

Małgorzata Sienkiewicz z Podlasia jest bardzo dobrze wykształconą rolniczką, która samodzielnie prowadzi kilkudziesięciohektarowe gospodarstwo. Kobiecie brakowało jednak w życiu prawdziwej miłości i stabilizacji, dlatego też zgłosiła się do programu TVP „Rolnik szuka żony”.

O względy Sienkiewicz walczą tam 24-letni Paweł mieszkający na co dzień w Szwecji, 31-letni Paweł z Belgii oraz 25-letni Dawid, który na Podlasie przyjechał z Wołomina. Chociaż widzowie wciąż teoretycznie nie wiedzą, który z mężczyzn ostatecznie zdobył serce rolniczki, mogli to wywnioskować z jednego z jej najnowszych zdjęć.

Uczestniczka programu udostępniła na swym Instagramie zdjęcie z wesela, którego była gościem. Widać na nim, jak tańczy na parkiecie z tajemniczym mężczyzną. Internauci bardzo szybko odkryli, że jest nim właśnie 24-letni Paweł. Tuż po pojawieniu się takich doniesień, Sienkiewicz zdecydowała się usunąć kontrowersyjne zdjęcie.

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również