ryszard kalisz
Wiadomości Pikio - 20 Czerwca 2015

Wpadka Kalisza. Nazywał partnerkę grubą, a sam jadł 8 kotletów

Znowu głośno o Ryszardzie Kaliszu. Tym razem szpilkę wbija mu była partnerka i matka jego dziecka. Inga Pietrusińska powiedziała "Super Expressowi" o ich relacjach.

Jak się okazuje, Kalisz spotkał Pietrusińską w ambasadzie Francji i poderwał kobietę będąc elegancki i szarmancki. Miał oczarować kobietę swoim intelektem. Zapewniał jej romantyczne kolacje, wyjazdy, a na pierwsze spotkanie przyniósł kwiaty i prawił wiele komplementów. Jednakże, wiele miało zmienić się, gdy kobieta zaszła w ciążę, a potem urodziła dziecko. W związku z tym przybrała na wadze, co miało nie spodobać się lewicowemu politykowi. Sam jednak okazuje się być koneserem jadła. Jeśli wierzyć Pietrusińskiej, konsumował po 8 kotletów mielonych. – Ciężko mi było wrócić do formy. Niestety, zamiast wsparcia słyszałam uwagi o tym, jaka jestem gruba. I pomyśleć, że to mówił człowiek, który na obiad zjadał osiem mielonych kotletów. Pietrusińska żali się również, że Kalisz nie chciał zajmować się swoim dzieckiem i wykręcał się wyborami do Parlamentu Europejskiego.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News