Co się stało z jej piersiami?! Anna Wendzikowska zaskoczyła wszystkich tym zdjęciem

Co się stało z jej piersiami?! Anna Wendzikowska zaskoczyła wszystkich tym zdjęciem

Anna Wendzikowska od lat współpracuje ze stacją TVN. Jest więc doskonale znana widzom, którzy chętnie obserwują ją na portalach społecznościowych. Najnowsze zdjęcie gwiazdy, które udostępniła na Instagramie, wywołało ogromne emocje wśród internautów. 

Wendzikowska jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Widzowie TVN bardzo często mogą zapoznawać się z jej kolejnymi materiałami, skupiającymi się najczęściej na wywiadach z światowymi gwiazdami ogromnego formatu.

Anna Wendzikowska sprowokowała zaskakujące plotki

W ostatnim czasie media skupiały się jednak przede wszystkim na przypuszczeniach dotyczących prywatnego życia prezenterki. Fani zastanawiali się bowiem, czy nie jest ona obecnie w ciąży. Aby odnieść się do tych plotek, Wendzikowska opublikowała na Instagramie fotografię z wakacji w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Widzowie nie skupili się jednak na jej brzuszku, a... biuście. Dlaczego?

Niespodziewane przypuszczenia

Fani sugerowali bowiem, że dziennikarka powiększyła piersi. Zastanawiali się także, czy nie zrobiła tego po prostu w programie graficznym. Sama Wendzikowska nie skomentowała tych przypuszczeń. Fani wciąż okazują się jednak nieustępliwi i czekają na jej reakcję. Anna Wendzikowska TVN Fot. Instagram/Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska TVN Fot. Instagram/Anna WendzikowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynna, polska aktorka szczerze o braku mężczyzny. Pomaga jej ksiądz
  2. B. mąż chce ROZSZARPAĆ Rozenek! „Dzieci będą szykanowane”
  3. Majka Jeżowska złożyła autograf na ciele fana. Nie uwierzycie gdzie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News