W dzisiejszym odcinku Dzień Dobry TVN goście i prowadzący rozmawiali o gafach i nietaktach, które mogą przydarzyć się w towarzystwie. Marcin Meller, korzystając z okazji, sam opowiedział o kompromitującej wpadce, którą popełnił w przeszłości. Reakcja gości na tę historię zdumiewa.

Studio TVN przy ul. Marszałkowskiej odwiedziły dziś dwie panie związane z programem „Projekt Lady”. Były to uczestniczka ostatniej edycji Klaudia Obrzut i jedna z jej mentorek, dr Irena Kamińska-Radomska, która zawodowo zajmuje się wpajaniem odpowiednich zachowań.

Tematem rozmowy były faux pas, które można popełnić w towarzystwie. Obrzut opowiadała o stresie, który czuła w związku z nimi w czasie kręcenia programu, a fachową opinią uraczyła zebranych w studio i przed telewizorami mentorka uczestniczek show.

Dziennikarz Marcin Meller, który prowadził rozmowę wraz z Anną Kalczyńską także opowiedział o swojej wpadce, do której doszło na antenie radia. Słowa, które usłyszał w odpowiedzi od Kamińskiej-Radomskiej, mogły zadziwić.

Wpadka dziennikarza Dzień Dobry TVN

Meller opowiedział w studio o wpadce, którą popełnił podczas radiowej audycji. Gdy pewnego razu prowadził rozmowę z czeską dziennikarką, temat zszedł an zagadnienia osobiste.

Meller zapytał wówczas o dzieci. Czeszka zrozumiała jego dobre intencje, natomiast wytłumaczyła mu wówczas, że w jej kraju takie pytanie uznawane jest za faux pa i po prostu nie wypada go zadawać.

– Ja pamiętam taką moją wpadkę nie-wpadkę. Rozmawiałem z czeską dziennikarką na antenie radia i spytałem ją… zeszło na sprawy prywatne w sensie funkcjonowania ludzi i zapytałem ją o dzieci i ona odpowiedziała, a potem powiedziała, że rozumie, że ja nie miałem złych intencji, ale w Czechach nie pyta się o dzieci – opowiedział Meller.

Dziennikarz był bardzo zdziwiony, gdyż był przyzwyczajony, że jest to powszechne i poprawne, by zaczynać rozmowę na taki właśnie temat. Jakież było zdziwienie Mellera, gdy usłyszał odpowiedź Kamińskiej-Radomskiej.

Pani doktor powiedziała, że również w naszym kraju podobne zapytanie w towarzystwie jest wpadką, której należy unikać jak ognia. Gwiazdor był do tej pory przekonany, jak sam powiedział, że „jak nie ma o czym gadać, to gada się o dzieciach”.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rydzyk buduje muzeum. Wyciągajcie portfele, bo słono zapłacicie
  2. Kulisy związku Kozidrak. Mąż krzyczał i wyżywał się na niej
  3. Kaczyński jest przerażony. PiS zostanie pokonany jego własną bronią
  4. Profilaktyka przeciwpasożytnicza. Kleszcze żywcem zjadały tego psa
  5. Różowa trumna – plażowy hit sezonu

Przejmujesz się tzw. etykietą?

Loading ... Loading ...

Unikalne zdjęcia z życia świętego Jana Pawła II

Krakus na prezydenta Warszawy?! Internauci SZYDZĄ z kandydatury Trzaskowskiego [ZDJĘCIA]

źródło: dziendobry.tvn.pl

...

Zobacz również