Podli hejterzy! To co wrzucili do puszek WOŚP przechodzi ludzkie pojęcie

Podli hejterzy! To co wrzucili do puszek WOŚP przechodzi ludzkie pojęcie Źródło: screen/vimeo/TwojaTV Jarosław

WOŚP w tym roku był wyjątkowo przykry dla wszystkich Polaków. Od wielu lat ta niezwykle pozytywna i piękna inicjatywa łączyła nas wszystkich w geście pomagania potrzebującym, tym razem jednak doszło do tragedii. Okazuje się niestety, że to nie koniec kontrowersji, znalezisko w jednej z puszek bowiem przechodzi ludzkie pojęcie. 

WOŚP przez wszystkie lata swojej działalności stał się jedną z najbardziej reprezentatywnych imprez organizowanych w naszym kraju, którą chwalić możemy się przed całym światem. W tym roku jednak finał akcji zakończył się tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska, który tuż przed symbolicznym "Światełkiem do nieba" został ugodzony nożem na scenie. Po tej sytuacji rozpętało się prawdziwe piekło przesycone nienawiścią, przez które ostatecznie Jurek Owsiak podjął decyzję o rezygnacji z funkcji prezesa WOŚP, co załamało Polaków. Teraz okazuje się, że to nie koniec wstrząsających informacji. Właśnie na jaw wyszło, co podli hejterzy wrzucili do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wstrząsające znalezisko w jednej z puszek WOŚP

Wielki finał WOŚP dobiegł końca, a teraz trwa wielkie liczenie, po którym w końcu dowiemy się, czy akcja pod dowództwem Jurka Owsiaka po raz kolejny pobiła swój rekord. W nie wszystkich puszkach jednak znaleziono same pieniądze. Oprócz poruszających rzeczy pokroju łańcuszków czy pierścionków w Opolu znaleziono coś, co przechodzi ludzkie pojęcie. - Takie monety znaleźliśmy w jednej w opolskich puszek WOŚP Ile trzeba mieć w sobie hjetu, żeby coś takiego przygotować?  Co siedzi w głowie człowieka, który poświęca swój czas, żeby coś takiego przygotować? Co go do tego skłoniło? Czy Jurek Owsiak naprawdę go okradł? - napisał na swoim Facebooku jeden z kwestujących.  Znaleziono tam monety, na których ktoś napisał obraźliwe treści skierowane w Jurka Owsiaka: "Jurek złodziej" czy "Owsiak cwel".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najsmutniejszy WOŚP w historii

Incydent ten w zestawieniu z przykrymi wydarzeniami, do których doszło w Gdańsku, sprawił, że tegoroczny finał przez wiele osób określany jest mianem najsmutniejszego WOŚP w historii. - Tymczasem... W dniu, z którego byliśmy znani na całym świecie. W dniu, który był świętem miłości i pokoju. W końcu w dniu, w którym, jak nigdy i nikt inny na świecie, Polacy się jednoczyli, dochodzi do takiej zbrodni. Zbrodni, która jest początkiem całego łańcucha wydarzeń! - pisze dalej internauta, który znalazł w puszcze przerażające monety. Na koniec zwrócił się on bezpośrednio do Owsiaka, apelując podobnie jak miliony Polaków o jego powrót na stanowisko prezesa Fundacji. - Jurku, mieliśmy grać "do końca świata i o jeden dzień dłużej!"... Nie Fundacja, nie wolontariusze, nie "jacyś" ludzie! MY! Całą wielkoorkiestrową rodziną, której TY jesteś ojcem, przewodnikiem, DYRYGENTEM! Dla nas byłeś, jesteś i będziesz Prezesem! "Do końca świata i o jeden dzień dłużej!" WOŚP pikio.pl Fot. Facebook/Hopar ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Z żoną i córkami był w USA. To dlatego Adamowicz sam powrócił do Polski
  2. Prokuratura właśnie podała, jak naprawdę zginął Paweł Adamowicz
  3. Tego nie widać na nagraniu. Prokuratura ujawnia szokujące kulisy morderstwa Adamowicza
  4. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
  5. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News