Niektóre aukcje WOŚP wbijają w ziemię. Nie uwierzysz, co wystawiono na licytacje

Niektóre aukcje WOŚP wbijają w ziemię. Nie uwierzysz, co wystawiono na licytacje

WOŚP, a konkretnie wielki finał odbędzie się już w tę niedzielę. Miliony Polaków ma szansę pomóc innym i wrzucić symboliczne 5 złotych do puszki. Wiele jest również aukcji charytatywnych, z których pieniądze zostaną przekazane na WOŚP. Niektóre z nich wprost wbijają w ziemię, zobaczcie, co wystawiono na licytację.

WOŚP już niedługo będzie miało swój finał. Jak co roku, będziemy świadkami ogromnej dobroci ze strony wielu Polaków, którzy postanowili wesprzeć akcję. Kilka złotych wystarczy, aby pomóc potrzebującym. W tym roku zbierane będą pieniądze na specjalistyczny sprzęt dla dzieci.

Już w niedziele finał WOŚP

W niedzielę 13 stycznia spotkamy licznych wolontariuszy w całej Polsce, którzy będą zbierać pieniądze do specjalnie przygotowanych puszek na tę okazję. My, za nawet symboliczną kwotę, dostaniemy naklejkę w kształcie serduszka z napisem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Liczy się jednak poczucie, że mogliśmy komuś pomóc. Możemy również wspomóc akcję, licytując różne rzeczy na Allegro.pl. Na portalu jest mnóstwo aukcji związanych z WOŚP. Wielu celebrytów oferuje spotkania ze sobą albo przedmioty związane z nimi samymi. Na przykład Martyna Wojciechowska postanowiła oddać swoją ukochaną walizkę, z którą zwiedziła cały świat.

Nietypowe rzeczy na licytacji WOŚP

Pełno jest też dość nietypowych aukcji, na które możemy wydać nasze pieniądze, by pomóc dzieciom. Jedną z nich jest licytacja, gdzie możemy kupić butelkę wody Mazowszanka z lat 90. Sprzedawca twierdzi, że jest ona wystawiona tylko w celach kolekcjonerskich i nie poleca jej degustowania. Ktoś inny wystawił ofertę przejazdu kultową czarną rosyjską Wołgą, którą kiedyś straszono małe dzieci. Ktoś, kto wylicytuje tę ofertę, przez godzinę będzie mógł jeździć nią po całym Tarnowie i podziwiać uroki tego miasta. Oczywiście tylko i wyłącznie z miejsca pasażera. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Ktoś, kto ceni sobie czyste powietrze, również będzie mógł takie wylicytować. Jeden ze sprzedających wystawił na licytację pojemnik ze świeżym powietrzem. W opisie można przeczytać, iż trzeba je racjonować ostrożnie, gdyż szybko się kończy. Na aukcji znajdziemy także słoik ogórków w zalewie słodko-kwaśnej, przepis na wegański bigos czy nadgryzionego batona.

Warto pomagać potrzebującym

To tylko część przedmiotów wystawionych na aukcje, ale każdy może znaleźć coś dla siebie. Sprawdzajcie i licytujcie, bo naprawdę warto, a wszystko w szczytnym celu. Dzięki tej pomocy być może uda się pobić zeszłoroczny rekord, który wyniósł 126 373 804 złote. Tylko dzięki wam dzieci będą mogły otrzymać nowy sprzęt, niezbędny do dalszego życia. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Skąd się bierze rak? Najczęstsze przyczyny i wczesne objawy
  2. Policja w szoku. Przebili się przez góry śmieci, po tym co ujrzeli w środku zamarli
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News