Wywrotka Owsiaka na konferencji prasowej. Krzesło zniknęło (video)

Wywrotka Owsiaka na konferencji prasowej. Krzesło zniknęło (video) Źródło:

W całym kraju tysiące wolontariuszy zbiera pieniądze w ramach 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do godziny 14. udało się im uzbierać już ponad 10 milionów złotych. Podczas jednej z konferencji prasowych Jerzy Owsiak zaliczył jednak małą wpadkę - pod koniec "wyciął orła" przed kamerami.

Podczas zorganizowanej około południa konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak informował media o tym ile udało się do tej pory zebrać pieniędzy, a było to przed południem już 7 milionów złotych (aktualnie tj. na godzinę 14 jest to już ponad 10 milionów złotych).

Prezes fundacji WOŚP nie omieszkał również po raz kolejny skomentować zachowania Telewizji Polskiej, która jest aktualnie pod zarządem Prawa i Sprawiedliwości.

 - Tworzyła finał jako super wydarzenie, piękne wydarzenie. I zrezygnowała z tego. Jakby przyjechali producenci Oscarów, to ze zdumienia kopary by im opadły - powiedział Owsiak jednocześnie zachwalając sobie współprace z TVN.

Cała konferencja zakończyła się "efektownym orłem" Owsiaka. Lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy upadł na ziemię próbując wstać z krzesła nie robiąc sobie przy tym krzywdy.

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News