WOŚP 2020 Gdańsk
youtube
Aneta Wasilewska - 12 Stycznia 2020

Na finale WOŚP nagle zgasły światła. Zaraz potem publiczność usłyszała symboliczną piosenkę, wszyscy mieli łzy w oczach

Finał WOŚP 2020 zbliża się powoli do końca. Chwile nas dzielą od światełka do nieba, a w jednym z polskich miast na moment zapanowała przerażająca ciemność, by po chwili publiczność usłyszała przerażające słowa.

WOŚP 2020 zbliża się do końca. Mija już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na całym świecie zbierane były dzisiaj pieniądze do puszek, by po raz 28 wesprzeć potrzebujących. W jednym z polskich miast wydarzyło się coś pięknego, nie można się nie wzruszyć.

Finał WOŚP 2020 z upamiętniającym gestem

Królowe życia wciąż szokująDagmara się wygadała o sobie i Jacku? Padły wiele mówiące słowa o dzieckuCzytaj dalej

W Gdańsku podczas finału WOŚP 2020 nie można było nie wspomnieć o wydarzeniach, które miały miejsce w zeszłym roku. To właśnie podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenie koncertu został zabity prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

W tym roku mieszkańcy Gdańska wspominali zamordowanego prezydenta podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nagle w Gdańsku zrobiło się ciemno, a w tle poleciała jedna z najbardziej wzruszających piosenek w historii - "The Sound Of Silence" zespołu Disturbed. Publiczność zgromadzoną pod sceną przeszły ciarki. Było to nawiązaniem do minuty ciszy dla zmarłego prezydenta.

Słowa piosenki "Hello darkness, my old friend. I've come to talk with you again" (tłumaczenie na język polski - Witaj ciemności, stara przyjaciółko. Znów przyszedłem z tobą porozmawiać) stały się symbolicznym upamiętnieniem śmierci Pawła Adamowicza.

WOŚP 2020 przypomina, co miało miejsce w zeszłym roku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona była maltretowana przez męża i jego kolegęMąż nie znał litości, maltretował żonę nawet w ciąży. W końcu posunął się za daleko, tylko dla ludzi o nerwach ze staliCzytaj dalej

Podczas imprezy WOŚP 2020 pojawiły się przepiękne słowa. Prezenterka, która relacjonowała zdarzenia, podkreśliła, jak ważna była to zbiórka dla zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału
2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

To właśnie w Gdańsku rozpoczęło się Światełko Do Nieba, podczas którego wszyscy zebrani wspominali ze łzami w oczach Pawła Adamowicza. W tym roku nie było fajerwerków, a wystrzał konfetti. Na scenie stanął Organek i wykonał piosenkę "Imagine". Co spowodowało, że publiczność jeszcze raz ze łzami w oczach spojrzała na scenę, która rok temu przyniosła dramatyczne momenty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Znaki zodiaku precyzyjne wskazówkiPrecyzyjne wskazówki dla każdego znaku zodiaku na 2020 rok. Dzięki nim unikniesz ogromnych problemówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News