WOŚP w Krakowie
.
Monika Majko - 13 Stycznia 2020

Skandaliczne sceny podczas finału WOŚP w Krakowie. Zachowanie mężczyzny w tłumie przebiło próg żenady

WOŚP po raz kolejny zrzeszył miliony Polaków, podczas wczorajszego finału padła rekordowa kwota uzbieranych pieniędzy. Nie obyło się jednak bez skandalu. Mieszkańcy Krakowa są zbulwersowani.

WOŚP co roku jednoczy miliony polaków ponad podziałami społecznymi, a często i politycznymi. Podczas finałów wspólnie bawią się i zbierają pieniądze na pomoc krajowej służbie zdrowia. Jednak w tym roku zbiórka w Krakowie zakończyła się ogromnym skandalem. Tysiące mieszkańców nie może zrozumieć, dlaczego doszło do takich scen w środku miasta.

WOŚP w Krakowie zakończył się skandalem

W tym roku fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierała fundusze na poprawę standardów leczenia w medycynie zabiegowej dzieci. Za zebrane pieniądze zakupiony zostanie sprzęt wspierający m.in. dziecięce oddziały kardiochirurgii, neurochirurgii oraz chirurgii ogólnej oraz sprzęt diagnostyczny z przeznaczeniem dla małych pacjentów.

Marcin Prokop z żonąŻona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć kobietę, która dorówna jej naturalnym pięknemCzytaj dalej

W Krakowie od rana, tak samo jak w innych Polskich miastach, trwały imprezy towarzyszące najpopularniejszej akcji charytatywnej w naszym kraju. W centrum miasta zgromadziło się tysiące mieszkańców, w tym bardzo wiele rodzin z dziećmi. To właśnie oni są najbardziej oburzeni tym, co wydarzyło się w pobliżu rynku.

W czasie finału przy wylocie jednej z ulic w centrum zgromadził się tłum osób pikietujących przeciwko aborcji. Przynieśli ze sobą kontrowersyjne transparenty, przedstawiające drastyczne obrazy zmasakrowanych płodów ludzkich oraz inne przerażające zdjęcia. Czas i miejsce, które wybrali na manifestację nie były przypadkowe. Wiele z osób, które wyszły z domu, by wesprzeć działania fundacji, musiało przejść obok pikietującego zgromadzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

Mieszkańcy są oburzeni

Mieszkańcy Krakowa są oburzeni. Rodzice dzieci woleliby, aby ich pociechy nie były zmuszone na ulicy do oglądania tak drastycznych transparentów i zdjęć.

- Co to ku**a jest?! Czy Ci ludzie nie mają mózgu, by prezentować tak drastyczne treści w samym centrum miasta? To jest skandal - powiedział pan Wojciech, mieszkaniec Krakowa.

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec

2. TVN właśnie ujawnił nieznane zdjęcie Adamowicza na chwilę po zamachu. Bardzo smutne, tylko dla osób o mocnych nerwach [FOTO]

Na razie nie wiadomo, kto jest odpowiedzialny za oburzające treści, które pojawiły się w okolicach krakowskiego rynku w niedzielę. Nie wyciągnięto również konsekwencji od organizatorów zgromadzenia. Sądy w Polsce rozpoczęły już walkę z bulwersującymi transparentami, które wykorzystują przeciwnicy prawa do aborcji.

- Nie powinny znajdować się w przestrzeni publicznej, bo w rażący sposób naruszają ogólnie przyjęte standardy etyczne i estetyczne. Ci, którzy przechodzili lub przejeżdżali obok billboardów, odczuwali duży dyskomfort psychiczny i czuli, że naruszone zostały granice publicznej przyzwoitości - można przeczytać w jednym z uzasadnień wyroku, dotyczącym sprawy powieszenia takiego bilbordu w miejscu publicznym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Mieszkańcy nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Nie żyje Czesław Dutka
  4. Żona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć drugą równie naturalną piękność
  5. Mało kto wie o prawdziwej przyczynie śmierci pana Stasia z "Chłopaków do wzięcia". Bardzo smutna wiadomość

Eleni i wzruszające słowaZabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzyCzytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News