Awantura w studio TVP! Ktoś za to straci pracę
Wiadomości Pikio - 16 Lipca 2018

Awantura w studio TVP! Ktoś za to straci pracę

Widzowie byli zadziwieni ogromną awanturą, do której doszło w programie "Woronicza 17" emitowanym w Telewizji Polskiej. Dominik Tarczyński i Piotr Ikonowicz starli się ze sobą w bardzo ostry sposób, a ich konfrontacja całkowicie przyćmiła wypowiedzi innych gości. Fani formatu są przekonani, że ktoś w stacji straci z tego powodu pracę.

Głównym tematem "Woronicza 17" okazał się tym razem szczyt NATO. Politycy oraz działacze komentowali polskie "osiągnięcia" w jego czasie.
 

Afera w "Woronicza 17"

- Ja też na miejscu Trumpa, który jest biznesmenem, chwaliłbym frajera, który jest skłonny kupować gaz trzy razy drożej - stwierdził w pewnym momencie Piotr Ikonowicz, czym naprawdę rozwścieczył Dominika Tarczyńskiego. - Niech pan uważa na słowa. Jak pan może obrażać Polaków i Polskę? - powiedział polityk PiS. - Czy w wojnie handlowej między USA a Europą jesteśmy V kolumną Stanów Zjednoczonych, czy też jesteśmy solidarni z naszymi sąsiadami? Zwiększanie wydatków na zbrojenia, gdy nie mamy na tak podstawowe rzeczy, jak opieka nad niepełnosprawnymi, jest skandalem. A znaczenie wojsk amerykańskich jest śmieszne, bo nie będą umierać za Gdańsk. To jest tylko symboliczne - odparł Ikonowicz.

Nieoczekiwana medialna wojna

- Słuchając tej uprawy słownej, poczułem się, jakbym słuchał dziennika telewizyjnego z lat 80. to takie prosowieckie postawy o imperializmie. Pan, który się wywodzi i ma czerwone korzenie u dołu, ma najmniejsze prawo, żeby tak mówić. Obrażanie prezydenta i Polski, jak pan zrobił, jest nie do przyjęcia! - stwierdził za to Tarczyński. - Po to, żeby pan mógł tak gardłować, to ja siedziałem w więzieniu. Proszę o trochę szacunku - zakończył ostro Ikonowicz. Widzowie, którzy przysłuchiwali się tej dyskusji, są przekonani, że osoby odpowiedzialne za zapraszanie gości do programu bez wątpienia za nią odpowiedzą. Wielu polityków już dziś odmawia bowiem pojawiania się w TVP, czego ostatnia awantura bez wątpienia nie zmieni na lepsze.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tego nikt nie oczekiwał! Nagła panika w PiS, nie wiedzą co się dzieje
  2. Kuchciński oszalał. Twierdzi, że w Bitwie pod Grunwaldem byli… Turcy
  3. Wiemy ile zarabiają wszyscy w TVP! Holecka, Ziemiec, zarząd, reporterzy i inni
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
ZAMIANA
ogórek2Jak Magdalena Ogórek zaczęła karierę w polityce? Kto by pomyślał! Dziwaczne fakty z jej życiaCzytaj dalej
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News