Paski, które od jakiegoś czasu zapowiadają nowe materiały TVP, stają się coraz bardziej kontrowersyjne. Kolejny z nich także wywołał ogromne oburzenie wśród tysięcy widzów, gdyż uderzyć miał w tegoroczny Przystanek Woodstock. Nikt jednak nie spodziewał się, że stanie się to w taki sposób.

„Najbardziej obskurny festiwal świata” – oto podpis, który znalazł się na pasku, kiedy Krzysztof Ziemiec zapowiadał materiał dziennikarza TVP o Przystanku Woodstock. Oburzeni nim internauci natychmiast uwiecznili moment na fotografiach i udostępnili na Twitterze, co wywołało prawdziwą aferę. Szczególnie oburzeni komentarzem byli oczywiście uczestnicy samego festiwalu, w który próbowano uderzyć.

Co ciekawe, do treści paska odniósł się także… Janusz Piechociński, który znany jest ze swojej ogromnej aktywności na portalach społecznościowych. W bezpośredni sposób zapytał on o to, jak Krzysztof Ziemiec może swoją twarzą firmować tego typu podpisy.

To samo zagadnienie poruszyli także zwykli internauci, którzy dziwią się, dlaczego dziennikarz zgodził się na taki pasek. On jednak w żaden sposób nie odniósł się jeszcze do kontrowersyjnej sprawy.

Fot. Twitter
Fot. Twitter

ZOBACZ TAKŻE

...

Zobacz również