To nie koniec kontrowersji wokół głośnego reportażu TVN24 o polskich neonazistach. Twórcy materiału pokazali właśnie nowy fragment, na którym znana wokalistka nawołuje do brutalnego zamordowania Donalda Tuska.

Materiał „Superwizjera” o stowarzyszeniu Duma i Nowoczesność wstrząsnął krajową opinią publiczną. Widzowie nie mogli uwierzyć w uwiecznione przez dziennikarzy sceny z płonącą w lesie swastyką oraz głębokim uwielbieniem dla Adolfa Hitlera okazywanym w dniu jego urodzin.

ZOBACZ TAKŻE: Ostra krytyka decyzji Dudy. Spadły na niego gromy

„Nożem prosto w serce”

Jak się właśnie okazało, początkowo TVN24 pokazał jedynie okrojoną wersję reportażu. W jednym z pominiętych momentów widzimy wokalistkę nacjonalistycznego zespołu Gan, która ze sceny festiwalu Orle Gniazdo nawołuje do brutalnego zamordowania Donalda Tuska.

Jak się okazało, kobieta jest… pracownicą jednego z sądów okręgowych. Aż trudno uwierzyć, że opozycja protestowała także w jej obronie.

– Słuchajcie, ostatni numer. O tym czerwonym, rudym skur*ysynu je*anym zdrajcy, pomietle kur*y Merkelowej. Tusk! Zaje*ać go kur*a nożem prosto w serce – wykrzyczała w czasie swego koncertu piosenkarka, która na co dzień pracuje w… jednym z krajowych sądów okręgowych.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński będzie wściekły! Waszczykowski obnażył prawdę ws. ustawy o IPN

Jak zareagują służby?

Czas pokaże, czy ujawnienie nowych materiałów zmobilizuje prokuraturę do podjęcia kolejnych działań w tej sprawie. Jest ona bowiem na tyle szokująca, że sądowego rozwiązania bez wątpienia będzie domagało się samo społeczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniamy sekretny plan Dudy. To dlatego wysłał ustawę do TK!

Czy Robert Biedroń nadaje się na prezydenta Polski?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

12 nazistów, którzy uniknęli kary - niektórzy żyją do dziś!


17 miast, w których PiS PRZEGRAŁ wybory uzupełniające w 2017 roku

Zobacz również