Z ostatniej chwili: Wypadek wojska USA w Polsce. Trwa akcja służb

Z ostatniej chwili: Wypadek wojska USA w Polsce. Trwa akcja służb Źródło: Pikio.pl

Wojsko USA w Polsce w centrum zainteresowania mediów - trwa akcja ratunkowa po wypadku, do którego doszło na północy kraju. Na miejscu pracują służby ratunkowe, trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.

Wojsko USA w Polsce znalazło się w centrum zainteresowania mediów przekazujących informacje o wypadku, do którego doszło w województwie zachodniopomorskim. Na miejscu pracują służby, nie podano oficjalnych przyczyn groźnego wydarzenia. 

Wojsko USA w Polsce - wypadek pojazdu wojskowego w województwie zachodniopomorskim

W czwartek 9 lipca 2020 roku na lokalnej drodze między Kaliszem Pomorskim a Drawskiem Pomorskim doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z pojazdem amerykańskiego wojska. Na miejscu pracują służby ratunkowe, na razie nie podano oficjalnych przyczyn wypadku, do którego doszło na łuku drogi.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca kierujący amerykańską ciężarówką zjeżdżał ze wzniesienia ze zbyt dużą prędkością, dla tak ciężkiego pojazdu, którym dodatkowo przewoził auto terenowe. Na łuku drogi samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżający z przeciwka pojazd ciężarowy. Oba samochody wpadły do rowu i uszkodziły słup z linią energetyczną, znajdujący się przy drodze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwóch amerykańskich żołnierzy trafiło do szpitala, na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Jak przekazał Polsat News, w wyniku wypadku dwóch żołnierzy amerykańskich trafiło do szpitala w Drawsku Pomorskim. Na miejsce wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale nie został on wykorzystany. Obrażenia innych uczestników zdarzenia nie zagrażały ich życiu.  

Dzisiaj grzeje: 1. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

2.Szumowski chce zniesienia kolejnych obostrzeń. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych dni

Na miejscu są służby, policja i żandarmeria wojskowa. Trasa między między Kaliszem Pomorskim a Drawskiem Pomorskim została zablokowana, wyznaczono objazd przez miejscowość Złocieniec. Przekazano, że utrudnienia w ruchu drogowym w tym rejonie mogą potrwać do późnych godzin wieczornych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Świetny oprysk z czosnku zwalcza mszyce, mączliki, infekcje bakteryjne i grzybowe. Przygotujesz go w bajecznie prosty sposób
  2. Z ostatniej chwili. Ulubieniec fanów został zatrzymany przez policję, miał zabić człowieka. Teraz stanie przed sądem
  3. W życie weszły duże zmiany ws. rejestracji u lekarzy. NFZ radzi pacjentom
  4. Beata Kozidrak przerwała w końcu milczenie. Bardzo smutne słowa
  5. Masz telefon w jednej z największych sieci w Polsce? Należy ci się zwrot pieniędzy
  6. Ogłoszono pilny alarm na terenie całego kraju w dniach 10-13 lipca. Chodzi o zagrożenie terrorystyczne

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News