Wojna w Sejmie. Poseł PiS otoczony przez opozycję. "Nie dotykaj mnie! Nie strasz!" (VIDEO)

Wojna w Sejmie. Poseł PiS otoczony przez opozycję. "Nie dotykaj mnie! Nie strasz!" (VIDEO) Źródło:

Prawu i Sprawiedliwości brakuje jednego głosu do przeniesienia posiedzenia Sejmu z sali głównej do sali kolumnowej. Poseł Marek Suski, który szukał brakującego posła, został otoczony przez opozycję.

Prawo i Sprawiedliwość chce przeniesienia posiedzenia Sejmu z sali głównej, która jest zablokowana przez polityków opozycji, do sali kolumnowej. Aby to zrobić PiS potrzebuje jeszcze jednego głosu.

Marek Suski postanowił znaleźć brakującego posła, w tym celu zaczął przeszukiwać sale sejmową. W pewnym momencie został otoczony przez parlamentarzystów opozycji, którzy zarzucili mu, że straszy i próbuje wpłynąć na posłów, aby przekonać ich do głosowania. Autor filmu zarzuca mu także przekupywanie posłów.

- PiSowi brakuje kworum, żeby odbyć posiedzenie Sejmu poza salą obrad. Poseł Suski łowi posłów z innych klubów #korupcjapolityczna #WolneMedia - napisał w tweetcie poseł PO Jan Grabiec

- Marek Suski w poszukiwaniu Katarzyny..pardon, kworum wśród niezależnych i Kukiz15. @SlawomirNitras reaguje.Czy poseł Sanocki zapewni sukces? - skomentował na portalu społecznościowym poseł Nowoczesnej Michał Stasiński.

  Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego:
wk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News