WOJNA w polskiej kadrze! Piłkarze ze sobą walczą

WOJNA w polskiej kadrze! Piłkarze ze sobą walczą Źródło: Fot. Instagram/Łączy nas piłka

Mundial 2018 nie zapisze się w historii polskiej piłki nożnej złotymi zgłoskami. Kadra zawiodła niestety kibiców, przegrywając już dwa spotkania fazy grupowej turnieju. Jak twierdzą źródła związane z drużyną, przyczyną klęski mogły okazać się wewnętrzne konflikty między zawodnikami.

Nastroje przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Rosji były wśród polskich kibiców naprawdę doskonałe. Sympatycy kadry Adama Nawałki liczyli bowiem na to, że uda jej się przynajmniej wyjść ze swej grupy, w której znalazła się z reprezentacjami Senegalu, Kolumbii oraz Japonii.

Mundial 2018, o którym kibice chcą szybko zapomnieć

Ostatecznie Polacy ponieśli jednak dwie miażdżące klęski, które wpłynęły zapewne negatywnie na atmosferę wewnątrz drużyny. Co ciekawe, miała ona jednak nie należeć do najlepszych jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego mundialu. Jak ujawniły źródła związane z kadrą, największy konflikt miał zrodzić się między Robertem Lewandowskim oraz Łukaszem Piszczkiem i Jakubem Błaszczykowskim. Trwa on ponoć już od lat, a rozpoczął się przez sportową rywalizację oraz fakt, iż kariery każdego z nich potoczyły się w nieco innym tempie.

Zaskakujące konflikty wewnątrz kadry

Poza tym niechęcią mają pałać do siebie Lewandowski oraz Arkadiusz Milik. Dziennikarze informują także o awanturach między Grzegorzem Krychowiakiem i Kamilem Glikiem. Poza tym problem mają stanowić kontakty Kamila Grosickiego oraz Sławomira Peszki. Sportowcy nie ukrywali swego konfliktu, kiedy wdali się niegdyś w ostrą wymianę zdań na koncie na Instagramie jednego z nich. Czy wy także uważacie, że porażka polskiej reprezentacji mogła być powodowana złą atmosferą w szatni? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polski reprezentant zostawił żonę. „Robert krzyczał, że ma jej dość”
  2. Lewandowska nie wytrzymała linczu po meczu. Wykonała desperacki krok
  3. Konferencja prasowa: Minister Sportu o przyszłości Adama Nawałki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News