Wojna na szczycie. Doda walcem ROZJEŻDŻA Piaska, a ten...

Wojna na szczycie. Doda walcem ROZJEŻDŻA Piaska, a ten...

Jak powszechnie wiadomo, wygłaszane publicznie słowa celebrytów mają realny wpływ na sposób myślenia ich fanów. Dlatego też każda kontrowersyjna wypowiedź spotyka się z burzliwym odbiorem społecznym oraz natychmiastową reakcją innych gwiazd. Taka sytuacja miała miejsce, kiedy Dorota Rabczewska szybko odpowiedziała na słowa Andrzeja Piasecznego mówiące o jego podejściu do manifestowania homoseksualizmu oraz wiary.

W kuluarach od lat mówi się o tym, że popularny Piasek związany był kiedyś ze znanym telewizyjnym widzom tancerzem, Michałem Pirógiem. Artysta skrzętnie ukrywa jednak prywatne fakty ze swojego życia, rzadko decydując się na wyjątki od tej reguły. Kiedy jednak wreszcie wypowiedział się otwarcie, jego słowa wywołały prawdziwą burzę. - W czasach, w których wszyscy chcemy wymachiwać różnymi flagami i pokazywać, że jesteśmy z czegoś dumni (po angielsku: pride), organizując uliczne parady, to ja ogłaszam wszem i wobec, że jestem dumny z tego, że wierzę w Boga - powiedział Piaseczny, na co natychmiast zareagowali jego koledzy i koleżanki z branży.

Miażdżąca odpowiedź środowiska

- Wypowiedź Piaska jest oburzająca nie dlatego, że traktuje o jego wierze w Boga. Problemem jest zestawianie tego ze społecznością LGBT i ich walką o równe prawa oraz pogardliwy ton, sprowadzający tę walkę do "wymachiwania flagami". Piasek gra tu konwencją, używa terminów kojarzących się jednoznacznie (np. "pride"), ale trywializuje problem. W jego wykonaniu jest to o tyle niesmaczne, że od lat nie chce zmierzyć się z plotkami dotyczącymi jego życia osobistego, a teraz jeszcze otwarcie naigrywa się ze społeczności, która do tej pory ślepo wierzyła w to, że Piasek może być jeszcze katalizatorem zmian. Ostatnimi wywiadami pokazał jasno, że zależy mu tylko na jego wizerunku i osobistych korzyściach, a to zawsze jest rozczarowujące - stwierdził znany bloger Piotr Grabarczyk, w czym natychmiast wsparła go... Doda. - Mocne! Kolejny proszę post o świętoj**liwych żonach-celebrytkach z gromadką dzieci, co puszczają się w każdym kącie show-biznesowych kuluarów - napisała prześmiewczo piosenkarka, ostro uderzając w Piasecznego. Co ciekawe, Piasek zdecydował się... w ogóle nie reagować na lawinę negatywnych słów pod jego adresem. W żaden sposób nie skomentował ich jeszcze także menadżer artysty oraz jego najbliższe otoczenie. Fot. Facebook
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News