Trwa wojna Mariana Kowalskiego i Tomasza Lisa. Narodowiec nazwał w rozmowie z Pikio.pl dziennikarza „nazistowskim sukinsynem”. Redaktor naczelny Newsweeka odpowiedział teraz na Twitterze grafiką, na której ma znajdować się Kowalski wykonujący nazistowskie pozdrowienie. Narodowiec odpowiada, że to fotomontaż, a on sam w ONR nigdy nie przebierał się w takie stroje i nie wykonywał podobnych gestów. 

– Czy to nie niejaki Marian Kowalski? – pyta Tomasz Lis wrzucając na Twittera fotografię, na której widać mężczyzn z transparentem ONR wykonujących nazistowskie pozdrowienie. Redaktor naczelny Newsweeka przypomniał również, że Kowalski nazwał go „nazistowskim sukinsynem”.

– To upadek establishmentowego dziennikarstwa, skoro muszą zrobić fotomontaż i na tej podstawie krytykować przeciwników politycznych. Widać, że za nimi nie stoi żadna racja i żadna prawda. Tomasz Lis to łajdak i KOD-owski Goebbelsik. Szkoda mi jego żony, że musi go do łóżka wpuszczać. Pewnie wolałaby już bezdomnego, co się nie myje niż takiego obślizgłego typka – odpowiada zirytowany Kowalski.

– Towarzysz Lis traci fason. Zrobił awanturę redakcyjnym kolegom na antenie radia TOK FM. Tam się odbywają pseudo intelektualne orgie homoseksualne. Wszyscy się ze wszystkimi muszą zgadzać i robić sobie dobrze – dodał.

lis kowalski tt

lis kowalski tt2

https://youtu.be/y_JyM26Dmuc

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...