Wybuchła wojna na linii Rafał Ziemkiewicz – Michał Kamiński. Panowie wymienili się ostrymi opiniami na swój temat.

Wszystko zaczęło się od wpisu Ziemkiewicza na Twitterze, w którym zaczepił doradcę Ewy Kopacz. Dziennikarz postanowił uderzyć w ubiór Kamińskiego, który ostatnimi czasy dobiera kolorowe stroje.

Kamiński towarzyszy premier Ewie Kopacz w jej podróży po Polsce oraz służy jej radą. Ziemkiewicz dowcipkuje, że były polityk PiS przybrał kiepski styl właśnie przez obecność u boku pani premier. W rozmowie z Super Expressem mówi:

– Jak można inaczej określić kogoś, kto – jak Kamiński – chodzi w łańcuchach, luźnej, rozciągniętej koszuli i przyciemnianych okularach? Wygląda jak cygański król dyskoteki. Zresztą Ewa Kopacz ubiera się też fatalnie. Swoimi dziwnymi kolorami ubrań ośmiesza i siebie, i państwo. Widocznie Kamiński się od niej uczy.

Dla gazety wypowiedział się również Michał Kamiński, który w ostry sposób odpowiedział na zaczepki Ziemkiewicza sugerując, że prawicowcy korzystają z usług prostytutek.

– Rafał Ziemkiewicz jest dla mnie nikim. Nie przejmuję się jego opiniami. Jak wiadomo, prawicowi moralizatorzy mają głęboką wiedzę na temat alfonsów i ich ubioru.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również