Kuba Wojewódzki zaprosił prezydenta Andrzeja Dudę do udziału w jego programie „Kuba Wojewódzki Show” w TVN. Dziennikarz w pierwszym odcinku swojego show po wakacjach zaapelował do prezydenta by ten przyjął jego zaproszenie.

Jak przyznał Wojewódzki „trudno znaleźć osoby, które są dalej od siebie” niż on i urzędujący prezydent jednak postanowił go zaprosić by skonfrontować ich „programy” w bezpośredniej rozmowie.

– Trudno chyba w Polsce znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my. Zapraszam serdecznie, niech pan pokaże, że potrafi pan wyciągnąć rękę do takiej kreatury jak ja. To będzie piękny gest – zwrócił się do prezydenta Wojewódzki.

Dziennikarz wyraził też nadzieję, że prezydent Duda mówiący o potrzebie odbudowania wspólnoty przyjmie jego zaproszenie.

Panie prezydencie, panie Andrzeju, jestem starszy, więc chyba mogę na ty, zapraszam serdecznie, pan wzywa do odbudowy wspólnoty, to jest świetne miejsce – powiedział Wojewódzki.

Nie obyło się również bez żartów. Wojewódzki ostrzegł, że po jesiennych wyborach może już nie być okazji do spotkania z uwagi na możliwość wygranej formacji, która bardzo dobrze używa cenzury.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: Kuba Wojewódzki Show

...

Zobacz również