Medialna wojenka pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Karoliną Korwin-Piotrowską zyskała nowy epizod do swojej historii. Wojewódzki dopiekł Korwin-Piotrowskiej na łamach „Polityki”. Ta odpowiedziała mu na Instagramie.

Oboje dziennikarze TVN nie przepadają za sobą od dłuższego czasu. Powody nie są znane, wiadomo natomiast, że lubią dopiekać. Nie dzieje się to zbyt często. Gdy jednak następuje, żaden cios nie pozostaje bez odpowiedzi.

Tak było i tym razem. Piotrowska otrzymała nowe zlecenie od szefostwa stacji i wczoraj (3 sierpnia) poprowadziła pierwszy odcinek swojego programu pt.: „DKF”. Wojewódzki napisał, co myśli o pracy swojej koleżanki w felietonie dla „Polityki”.

– Nareszcie. Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi nowy program zatytułowany „DKF” w kanale TVN Fabuła. Będzie on przedstawiał świat filmu i jego okolice. Kino przeciętnemu widzowi kojarzy się w filmem i popcornem. Karolina dotychczas zajmowała się tym drugim – stwierdził dziennikarz.

Karolina Korwin-Piotrowska umieściła zdjęcie zacytowanego fragmentu czasopisma w serwisie Instagram. Opatrzyła post opisem ośmieszającym jej adwersarza.

– Ten moment, kiedy KubaW po Tobie nie jedzie jak po dzikiej kobyle. Bezcenne;). Kuba, dzięki, będzie Ci się podobało, a następnym razem, kiedy powiem Ci „cześć” na konfie TVN to nie udawaj, ze mnie nie znasz, OK? Odznaczyłabym Cię w poście, ale nie mogę, bo mnie zablokowałeś. Zapraszam do kina. Buziaczki. Peace&Love – odpowiedziała Korwin-Piotrowska.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

źródło: msn.com

...

Zobacz również