Jeden z najbardziej znanych i równie znienawidzonych co uwielbianych celebrytów w Polsce, Kuba Wojewódzki, został właśnie skazany przez sąd. W całą sprawę zaangażował się sam minister spraw wewnętrznych, Mariusz Błaszczak. 

Samozwańczy „Król TVN” został właśnie skazany przez sąd na 3 tysiące złotych grzywny podczas niejawnego posiedzenia sądu 26 października.

Celebryta został uznany za winnego przekroczenia prędkości o 60 km/h. Wojewódzki pędził swoim drogim samochodem aż 200 km/h, czym w opinii sądu stworzył poważne zagrożenie w ruchu drogowym na autostradzie.

ZOBACZ TAKŻE – Wojewódzki zapłacił 100 000 zł za „spuszczenie wpie*dolu” Różalskiemu (video)

Gdy „Król TVN” został zatrzymany przez drogówkę, rozmowa potoczyła się raczej nie tak jak powinna. Funkcjonariusze zamiast ukarać Wojewódzkiego, zrobili sobie z nim zdjęcie na pamiątkę.

Zachowanie gwiazdy TVN i funkcjonariuszy drogówki wzbudziło tak duże oburzenie części społeczeństwa, że w sprawę zaangażował się sam minister spraw wewnętrznych, Mariusz Błaszczak.

Policjanci, którzy zatrzymali Wojewódzkiego również zostali ukarani. Obydwoje zostali pozbawieni szans na premie i awans w najbliższych miesiącach.

ZOBACZ TAKŻE – Policjanci, którzy zrobili sobie zdjęcie z Wojewódzkim ukarani

fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh, źródło: wprost

...

Zobacz również