Wojewódzki powrócił w TVN! I to jak, najlepsze momenty

Wojewódzki powrócił w TVN! I to jak, najlepsze momenty Źródło: Fot. TVN

Powrót hitowego programu Kuby Wojewódzkiego do TVN okazał się zdecydowanie ciekawszy i bardziej zabawny, niż spodziewali się nawet jego najwierniejsi fani. W co tym razem uderzył dziennikarz w rozmowie z Robertem Makłowiczem?

Gośćmi najnowszego odcinka show Kuby Wojewódzkiego byli Ola Domańska oraz Robert Makłowicz. Publiczność szczególnie czekała na rozmowę z jednym z najbardziej znanych polskich kucharzy, który w atmosferze niemałego skandalu rozstał się jakiś czas temu z TVP.

"Król TVN" znów zaskakuje

Celebryta oczywiście nie zawiódł swoich fanów, a rozmowa wypadła bardzo dobrze. Co ciekawe, Wojewódzki zaznaczył w niej, że on i Makłowicz urodzili się w tym samym roku. Dziennikarz postanowił także przewrotnie zapytać gościa o tabun jego rzekomych kochanek. Makłowicz żartobliwie odpowiedział więc pytaniem: "Ile to tabun?". ZOBACZ TAKŻE: Madonna oszalała. Robiąc kupę na sedesie, mówi: „Niech cię Pan Bóg błogosławi”

Szczegóły dyskusji

Celebryci porozmawiali oczywiście o podróżach kucharza. Poza tym Wojewódzki zdradził, że jeden ze znajomych Makłowicza stwierdził w prywatnej rozmowie, iż gdyby ujawniono sekstaśmę gwiazdora, zapewne by na niej... gotował. A czy wam podobał się nowy odcinek show "króla TVN"? ZOBACZ TAKŻE: Najgłośniejszy rozwód w historii „M jak miłość”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News