Popularny showmen Kuba Wojewódzki znowu ma problemy. Tym razem to jego widzowie i fani mają do niego pretensje za ostatni odcinek. Jak przekonują, samozwańczy „król TVN” poniżył jednego ze swoich gości. 

Gośćmi ostatniego odcinka „Kuba Wojewódzki Show” byli raperzy Popek, Sobota i Matheo oraz aktor i muzyk Paweł Domagała. Program z pozoru przebiegał tak jak zawsze, pomiędzy rozmowami często padały żarty, niejednokrotnie bardzo ostre i prowokacyjne. Najbardziej żartowano z Domagały, co tym razem nie spodobało się dużej części widzów i fanów Wojewódzkiego, którzy uważają, że showmen posunął się za daleko w poniżaniu swojego gościa.

Niewybredne i poniżające żarty – jak określają je oburzeni widzowie – zaczęły się już na samym wstępie, gdy na kanapie usiadł Domagała, który zjawił się u Wojewódzkiego przy okazji promocji swojej płyty. O samej płycie rozmawiano jednak nie wiele. Prowadzący od razu zaczął żartować m.in. z tego, że muzyk nie jest rozpoznawalny i jest na jego każde skinięcie palcem za marne grosze.

Domagała próbował się bronić twierdząc, że jest skromnym człowiekiem i stara się, by woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Dlatego też jeździ na przykład tramwajem, by żyć normalnym życiem, jak wszyscy.

Potem było już tylko gorzej. Wojewódzki zarzucił Domagale korzystając z komunikacji publicznej wystawia kiepską wizytówkę TVN-owi.

 – Nie jest ci głupio, że to kiepska wizytówka dla TVN-u? Jeździ tramwajem, to kiepsko płacą – ciągnął dalej Wojewódzki.

Gdy muzyk próbował skupić się na rozmowie na temat swojej płyty, Wojewódzki nie ustępował i zaczął się naśmiewać z rodzinnego miasta Domagały – Radomia.

Jeszcze gorzej było gdy do studia weszli kolejni goście, raperzy Popek, Sobota i Matheo. Wojewódzki ciągle wplątywał w rozmowę z nimi uszczypliwe uwagi dot. Domagały i jego braku popularności i rozpoznawalności w porównaniu chociażby do Popka.

W pewnym momencie Wojewódzki stwierdził, że zarówno on jak i Popek są w porównaniu do Domagały tak popularni, że z pewnością nie pochodzą od tej samej małpy.

 – W to akurat wierzę – odpowiedział poniżany muzyk.

Takie zachowanie nie spodobało się widzom i fanom programu Wojewódzkiego, którzy przekonują, że prowadzący przekroczył granicę dobrego smaku m.in. poprzez ciągłe poniżanie muzyka i wywyższanie kryminalisty (chodzi tu o Popka, który w przeszłości miał problemy z prawem).

3b43cdafa3766448fa63bb866beaeeb6641000

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

...

Zobacz również