Kuba Wojewódzki nie przestaje publikować w internecie treści, które uderzają w partię rządzącą. Znany z TVN showman już wielokrotnie wypowiadał się na sprawy polityczne i lubił przy tym skandalizować. To, co opublikował ostatnio, naprawdę rozwścieczyło zwolenników PiS, ale nie tylko.

Chodzi o obrazek, który wojewódzki zamieścił na swoim facebookowym profilu. Gwiazdor wkleił bowiem grafikę przedstawiającą połączenie tęczy na placu Zbawiciela z Tupolewem, który rozbił się w Smoleńsku. Ta podpisana jest jeszcze „Ten pomnik pogodzi wszystkich Polaków”. Wojewódzki całość podkreślił jeszcze podpisem „Kompromis +”, co jest oczywistym odniesieniem do programu Rodzina 500+.

Pod postem rozpętała się burza, jakiej dotąd nie nie sposób było spotkać na profilu Wojewódzkiego. Zdecydowana większość komentujących była zniesmaczona i zirytowana grafiką. Komentarze typu „Spierdalaj +”, „Jeszcze jakbyś się ty wraz z Lisem na środku pochlastali, to byłoby ideollo”, czy „Ale Ty jestes zjebem Wojewodzki” to tylko część z tego, co internauci zostawili pod obrazkiem.

Szczególnie dotknięci grafiką byli zwolennicy PiS. Ci zaznaczyli, że publikowanie tego typu materiałów to jawne kpienie z ofiar katastrofy w Smoleńsku. Wojewódzkiemu zarzucili przekroczenie granicy dobrego smaku. Pojawiły się nawet groźby postawienia showmana przed sądem.

Co ciekawe, głosy oburzenia pojawiły się również po stronie opozycji, która poczuła się dotknięta tym, że przyrównano ich do „zwolenników zamachu w Smoleńsku”.

źródło: facebook.com/Kuba Wojewódzki

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również