Kuba Wojewódzki zyskał niesamowitą popularność jako prezenter nie tylko dzięki swojej charyzmie ale i kontrowersyjnym pomysłom. Wszystko czego dopuścił się do tej pory bladnie jednak przy jego ostatnim wpisie. Wojewódzki wydał właśnie zdumiewający komunikat.

Prezenter jest bardzo aktywny na portalach społecznościowych. Za pośrednictwem swojego Facebooka opublikował właśnie zaskakujące ogłoszenie. Rozpoczyna się ono krótkim wspomnieniem.

– Kilka dni temu, miły chłopiec w dresie z napisem Legia zaczepił mnie na ulicy i powiedział – Za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze. Na zawsze to jednak długo pomyślałem, zaskoczony tym, że użył słowa Pan zamiast innych patriotycznych zamienników (Żyd, pedał, ciapaty, ubek, etc) – napisał Wojewódzki.

Historia zainspirowała prezentera. Wojewódzki postanowił ogłosić powiązany z nią konkurs. Za dostarczenie zdjęcia, na którym wkłada flagę w psie odchody, oferuje bajońskie kwoty i zdumiewające usługi.

– Każdy kto wyśle mi prawdziwe, oryginalne i nie spreparowane zdjecie z mojego programu, na którym osobiście wkładam flagę w kupę otrzyma ode mnie – Milion złotych w gotówce. Podatek biorę na siebie. Przez najbliższy rok będę taką osobę woził do pracy, szkoły lub na stadion wybranym przez nią samochodem. Zamelduję ją u siebie w mieszkaniu, umieszczę w testamencie i będę gotował trzy posiłki dziennie – napisał Wojewódzki.

...

Zobacz również

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

Zobacz również