Kuba Wojewódzki od dawna nie ukrywa swoich przekonań politycznych, a w szczególności niechęci do Prawa i Sprawiedliwości. To, co dzieje się ostatnio na jego profilach społecznościowych to już jednak prawdziwe apogeum.

Wszystko jasne. jak pisał klasyk – Zemsta, zemsta na wroga, z Bogiem i choćby mimo Boga! – napisał showman udostępniając fotografię przedstawiającą Jarosława Kaczyńskiego.

Wojewódzki udostępnił też prześmiewczy obrazek z Władimirem Putinem, podpisując go „Demokracja 2017 – Według Jarosława Kaczyńskiego”. W czwartek nawoływał z kolei do wzięcia udziału w protestach.

Kto ty jesteś? Polak, wyjątkowo mały. Jaki znak twój? Policyjne pały. Dziś godzina 20 – Pod Pałacem Adriana!!! – napisał „Król TVN”.

Nawet jego fani zaczęli zwracać uwagę, że nieco przesadza z ciągłymi wpisami dotyczącymi Jarosława Kaczyńskiego. Co zrozumiałe, szczególna fala krytyki spłynęła na niego ze strony prawicowych internautów.

Uważam cię kuba za inteligentnego gościa ale przesadzasz. Jeśli jesteś taki mądry jak uważasz zacznij karierę polityczną, a nie tylko kiepskie memy wrzucasz – skomentował wzmożoną aktywność Kuby Wojewódzkiego jeden z internautów.

facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN
facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN
facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

źródło: facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

...

Zobacz również

Zobacz również