Kuba Wojewódzki nigdy nie krył się ze swoją niechęcią do obecnego obozu władzy i – jako showmen – często robi sobie z polityków formacji Kaczyńskiego żarty i kpiny. Tym razem na celowniku „króla TVN” i jego fanów znalazła się Beata Kempa”.

Kuba Wojewódzki nigdy nie krył swojej niechęci do polityki prowadzonej przez Jarosława Kaczyńskiego i zawsze korzysta z okazji, by skrytykować obecnie rządzących.

Przebywający aktualnie na wakacjach – jak sam siebie nazywa – celebryta, postanowił zakpić z jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy obozu władzy  – szefowej Kancelarii Premiera, Beaty Kempy.

Samozwańczy „Król TVN-u” opublikował na jednym z portali społecznościowych prześmiewcze zdjęcie wymierzone prosto w Beatę Kempę.

– #na#plazy#spotkalem#kempe#jak#zawsze#sexy – napisał Wojewódzki publikując zdjęcie osamotnionej kępy trawy nawiązując w typowy dla siebie sposób do polityków obozu władzy.

fot. instagram
fot. instagram

Kpiny szybko podchwycili fani showmena, którzy nie szczędzili żartów z współpracownicy premier Beaty Szydło.

 – Przynajmniej kępa ta spotkana jest czysta gorzej u Beatki …rożnie to bywa u niej z włosami ? Hahaha ! poczucie humoru ZAWSZE <3 Beatę Kempe? Miałeś farta ?A ķępa na to…niemożliwe ? fascynująca jakże rzadka bywalczyni plaż…pozdrawiam dziennikarskiego mentora niezrealizowanych napaleńców – czytamy w jednym z najpopularniejszych komentarzy.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: kuba wojewódzki na instagram

...

Zobacz również