Wojciech Szczęsny trafił do szpitala. Konieczna była operacja

Wojciech Szczęsny trafił do szpitala. Konieczna była operacja Źródło: fot. wikipedia.org/Екатерина Лаут

Wojciech Szczęsny zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Okazuje się, że bramkarz polskiej reprezentacji przeszedł poważną operację i na jakiś czas będzie musiał zrezygnować z gry.

Wojciech Szczęsny od kilku miesięcy uskarżał się na problemy z kolanem, które bardzo dawały mu się we znaki podczas treningów, jak i samych meczów. Niestety nie było innego wyjścia jak poddać się operacji, która w końcu zapewni mu o wiele większy komfort podczas gry. Niestety coś za coś i teraz piłkarz będzie musiał spędzić jakiś czas w łóżku, aby wrócić do formy.

Grając na tak wysokim poziomie, jak Wojciech Szczęsny sportowcy narażeni są na liczne kontuzje zarówno podczas gry, jak i treningów. Niektóre urazy potrafią wyeliminować zawodnika na bardzo długi czas z rozgrywek. Dlatego tak ważne jest, aby w porę reagować na wszelkie sygnały, jakie sportowcowi daje jego organizm.

Wojciech Szczęsny przeszedł operacje kolana

Niekiedy już tak jest, że nawet pomoc najlepszego fizjoterapeuty nie pomoże, ani żadne leki i w takim wypadku trzeba podjąć tę trudną decyzję i poddać się operacji, która zawsze niesie ze sobą ryzyko powikłań, jak i niepowodzenia.

Wojciech Szczęsny został oddany pod opiekę najlepszego w Barcelonie ortopedy Ramona Cugata, który zoperował jego prawe kolano. Piłkarz już od dłuższego czasu miał z nim problem i w końcu zadecydowano o przeprowadzeniu zabiegu, który na szczęście zakończył się sukcesem i teraz Szczęsny wraca powoli do siebie. Niestety zabraknie go podczas najbliższych dwóch meczy polskiej reprezentacji, a jego przymusowy urlop potrwa około 45 dni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Skupiam się na szybkim powrocie do zdrowia"

 - Jestem zawiedziony, że nie mogę pomóc mojemu krajowi w następnych 2 grach, ale jednocześnie cieszę się, że w końcu rozwiązałem problem z kolanem, który przeszkadza mi od kilku miesięcy. Skupiam się na szybkim powrocie do zdrowia, a potem na przygotowaniach do kolejnego sezonu. Dziękuję za całe wsparcie! - pisze Wojciech Szczęsny.

Pod zdjęciem, które zamieścił na swoim profilu na portalu Instagram pojawiła się cała masa komentarzy od fanów, którzy mają nadzieję, że jak najszybciej wróci do formy i znowu będą mogli zobaczyć go na boisku. Wszyscy okazali mu całą masę wsparcia.

Wojciech Szczęsny fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Zmarł, tragiczne informacje Polsatu z rana. Nie zauważył, co jest po lewej
  4. Straszna katastrofa lotnicza! Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony
  5. Marta Kaczyńska wprawiła wszystkich w osłupienie. Internauci nie wierzyli w to, co zobaczyli na zdjęciu
  6. Stan byłego męża Rozenek jest fatalny. Najnowsze zdjęcia ze szpitala są porażające, nie może chodzić i mówić

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News