Wojciech Szczęsny miał styczność z zarażonym koronawirusem. Zostanie odosobniony i poddany testom

Wojciech Szczęsny miał styczność z zarażonym koronawirusem. Zostanie odosobniony i poddany testom Źródło: Wikimedia Commons Greger Ravik CC2.0

Wojciech Szczęsny zostanie najprawdopodobniej poddany kwarantannie. W jego otoczeniu wykryto osobę zarażoną koronawirusem, zawodnik będzie musiał zostać odosobniony i poddany testom na obecność pochodzącej z Chin choroby.

Wojciech Szczęsny znalazł się w grupie zagrożonej zarażeniem koronawirusem. Jak podały ostatnio media, jeden z piłkarzy Juventusu jest w stu procentach zarażony. Oznacza to, że cały klub piłkarski będzie poddany kwarantannie, w tym polski bramkarz.

Wojciech Szczęsny będzie poddany kwarantannie

Media obiegły fatalne wiadomości na temat stanu zdrowia obrońcy Juventusu, Daniele Ruganiego, z którym okazję grać i trenować miał polski bramkarz, Wojciech Szczęsny. Klub potwierdził niepokojące doniesienia mediów: 25-letni defensor jest zarażony i został natychmiast odizolowany od zespołu. 

Z racji, że zawodnik trenował wcześniej z resztą zespołu, można się spodziewać, że inni pracownicy, jak i piłkarze Juventusu, będą poddani kwarantannie. Wśród nich są takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo, Leonardo Bonucci czy właśnie polski bramkarz. Dla Juventusu oznacza to dłuższą przerwę od gry. 

Wojciech Szczęsny będzie miał przerwę od gry

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko wskazuje na to, że Juventus czeka dłuższa przerwa od rozgrywek. Za tydzień planowane było spotkanie rewanżowe w Lidze Mistrzów z francuskim Olimpique Lyon. Poddanie piłkarzy kwarantannie prawdopodobnie doprowadzi do przełożenia spotkania tak jak w przypadku całej włoskiej ligi.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje przed zagrożeniem zdrowia i życia Polaków. Żywioł uderzy z destrukcyjną mocą
2. Barbara Kurdej-Szatan jest załamana przez koronawirusa: „Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć”

Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa na półwyspie apenińskim, premier Włoch Giuseppe Conte podjął drastyczną decyzję. Wcześniej mecze rozgrywały się przy pustych trybunach, ale zdecydowano się na zawieszenie rozgrywek do 3 kwietnia. Spekuluje się, że w związku z zarażeniem się Daniele Ruganiego, UEFA zdecyduje się na przeniesienie rozgrywek Ligi Mistrzów na późniejszy termin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Ulubiony napój większości Polaków ma fatalny wpływ na organizm. Działa prawie jak trucizna, lepiej go nie pić
  4. Kot chciał zwrócić na siebie uwagę właścicieli. Niewiarygodne, jak potraktował właścicieli gdy pracowali
  5. Natalia Kukulska pokazała intymne zdjęcie z córką. Ciężko opanować łzy
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News