Zebranych wryło w ziemię. Brutalny atak na PiS podczas pogrzebu Kory!
Wiadomości Pikio - 8 Sierpnia 2018

Zebranych wryło w ziemię. Brutalny atak na PiS podczas pogrzebu Kory!

Na warszawskich Powązkach miała dziś miejsce uroczystość żałobna. Przyjaciele Kory, celebryci oraz dziennikarze, spotkali się by zasłużenie pożegnać gwiazdę zespołu Maanam. Wśród osób, które postanowiły po raz ostatni oddać hołd zmarłej, znalazł się Wojciech Mann. Dziennikarz w mocnych słowach upokorzył PiS.

Dziś, 8 sierpnia 2018 roku o godzinie 11:00 na warszawskich Powązkach tłum ludzi zebrał się, by ostatni raz pożegnać zmarłą niedawno artystkę, Olgę Jackowską. Nie zabrakło najważniejszych postaci świata mediów, takich jak, m. in. Kuba Wojewódzki, Jerzy Buzek czy sama prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.

ZOBACZ TAKŻE: Załamany mąż Kory nie wytrzymał na pogrzebie. Łzy cisną się do oczu.

Wygłoszonych zostało kilka przemówień, w tym chwytające za serce rozpaczliwe słowa Kamila Sipowicza. Do grona mówców postanowił przyłączyć się znany dziennikarz Wojciech Mann. W swoim wystąpieniu mężczyzna nie tylko pięknie podsumował życie artystki, ale także wbił szpilkę w partię rządzącą!

Dziennikarz wypowiadał się wzniośle na temat artystki, zaznaczając, że jej twórczość to nie tylko muzyka, ale także przesłanie. Zdaniem Manna Kora była wyjątkową i mądrą osobą, nietuzinkową, która poprzez swoje utwory za pomocą kilku słów, mogła nauczyć więcej, niż niektórzy podczas całych wykładów.

Wojciech Mann zaatakował PiS i Jarosława Kaczyńskiego!

- Dane jej było żyć w okresie różnych faz naszego kraju. Na początku był komunizm, potem był komunizm z ludzką twarzą, potem były różne turbulencje, potem była Solidarność, stan wojenny, demokracja, a wreszcie parodia demokracji. I przez wszystkie te okresy Kora szła z podniesioną głową i z jasnymi poglądami - powiedział Wojciech Mann.

ZOBACZ TAKŻE: W siedzibie PiS chyba spadł sufit. Chcą powrotu "bykowego"

Wykorzystanie tak delikatnej okoliczności, jaką jest pogrzeb, świadczy o dramatycznie odczuwanej sytuacji w kraju. Być może dziennikarz w subtelny, ale też niecodzienny sposób próbował zwrócić uwagę Polaków na skomplikowane politycznie czasy, w których przyszło nam żyć i umierać.

Czy zachowanie Wojciecha Manna jest uzasadnione? Czy tak delikatna uroczystość powinna być miejscem do rozpowszechniania problemów politycznych?

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Pogrzeb KoryFot. YouTube/TVN SeriesM/p>

Jarosław Kaczyńskifot: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News