Wojciech Mann dobitnie skomentował obecną sytuację. Wyjątkowo mocne słowa

Wojciech Mann dobitnie skomentował obecną sytuację. Wyjątkowo mocne słowa Źródło: Instagram wojciechmannofficial

Wojciech Mann przerwał milczenie dotyczące ostatnich wydarzeń, które wstrząsnęły opinią publiczną. Uwielbiany dziennikarz ujął to w niezwykle dobitnych słowach, które spotkały się ze sporym odzewem internautów. Co powiedział?

Nie da się ukryć, że Wojciech Mann wywołał ostatnio niemałe zamieszanie. Postanowił skomentować obecną sytuację w wyjątkowo dobitny sposób. Dziennikarz wykazał się niezwykłą szczerością i nie przebierał w słowach.

Program Trzeci Polskiego Radia pod ostrzałem

Radiowa Trójka, z którą Wojciech Mann współpracował ponad 50 lat znajduje się aktualnie pod falą ogromnej krytyki. Zapalnikiem okazało się nagłe zwolnienie Anny Gacek, która prowadziła w stacji między innymi audycje takie jak "W tonacji Trójki", "Zapach poranka" i "Historia pewnej płyty". Program Trzeci Polskiego Radia zaczął tracić wielu miłośników, którzy od lat słuchali z zaangażowaniem programów prowadzonych przez najlepszych dziennikarzy muzycznych w kraju.

W programie "W tonacji Trójki" w każdy wtorek dziennikarka oraz Wojciech Mann prezentowali słuchaczom muzykę, która była elementem rozpoznawalnym Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jednak po 19 latach Anna Gacek została zwolniona z dnia na dzień. Ta decyzja wywołała ogromne oburzenie wśród słuchaczy. Wojciech Mann również nie mógł pozostać w tej sytuacji bierny. Słowa, które padły z jego ust mogą zszokować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wojciech Mann podjął decyzję, która wstrząsnęła jego miłośnikami

Zwolnienie Anny Gacek było dla wszystkich zaskoczeniem. Nie miała nawet okazji pożegnać się na antenie ze swoimi słuchaczami. Sympatycy dziennikarki dowiedzieli się o zaistniałej sytuacji z jej profilu na portalu społecznościowym. Wojciech Mann współpracował z nią przez wiele lat i musiał na to zareagować. Dziennikarz zdecydował, że nie może dłużej współpracować z radiową Trójką. Odszedł ze stacji i swoją działalność przeniósł do Internetu.

Wojciech Mann założył profile na Facebooku i Instagramie. Planuje również korzystanie z platformy YouTube. Kroki, które podjął dziennikarz, spotkały się z niezwykle ciepłym przyjęciem jego miłośników. Liczba polubień rośnie z niezwykłym tempie. Wojciech Mann na Instagramie odniósł się do całej sytuacji. W wyjątkowo dobitny sposób przyznał, że ma wszystko "w głębokim poważaniu".

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie
2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

Nie da się ukryć, że ścieżka, którą obrał Program Trzeci Polskiego Radia u wieloletniego pracownika może wywołać rozgoryczenie. Wojciech Mann współpracował ze stacją przez większość swojego życia. Jego decyzja przyczyniła się do tego, ze w jego ślady poszło wielu innych dziennikarzy. Bez wątpienia radiowa Trójka jeszcze nigdy nie spotkała się z takim kryzysem. Poniżej można wysłuchać, co o całej sprawie myśli Wojciech Mann.

Wyświetl ten post na Instagramie.

na dobry sen

Post udostępniony przez Wojciech Mann (@wojciechmannofficial)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarz z Kielc, który był zarażony koronawirusem popełnił samobójstwo. Przyczyną była prawdopodbobnie fala nienawiści z jaką się zmagał
  2. Przygnębiające słowa żony Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz uspokaja ukochaną
  3. Żona Pawła Królikowskiego nie mogła dłużej wytrzymać. Powiedziała, jak sobie radzi, łzy lecą z oczu
  4. Ogromny wzrost zarażeń. Zakaz wychodzenia z domu bez zakrytych ust i nosa u sąsiada Polski
  5. Żona nauczyciela ma koronawirusa i walczy o życie. Zrobiła jeden poważny błąd, teraz mąż ostrzega innych
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News