Wojciech Mann nie pojawił się w piątek w radiu. Musiał ustąpić polityce

Wojciech Mann nie pojawił się w piątek w radiu. Musiał ustąpić polityce Źródło: .

Wojciech Mann nie poprowadził piątkowej audycji w radiu Trójka. Słuchacze między godziną 6:00 a 9:00 nie usłyszeli słynnego "Zapraszamy do Trójki". Mimo iż jest to stała audycja popularnego prezentera, Mann musiał ustąpić polityce.

Wojciech Mann nie poprowadził piątkowej audycji "Zapraszamy do trójki". Słuchacze mogli przeżyć niemały szok, bowiem jest to stały punkt radia między godziną 6:00 a 9:00. Tym razem dyrekcja radia zadecydowała o odsunięciu słynnego prezentera z ramówki, aby przeprowadzić audycję specjalną. Wszystko za sprawą zbliżających się wyborów parlamentarnych. 

Wojciech Mann musiał ustąpić polityce

Niestety słuchacze radiowej Trójki mogli dzisiaj poczuć się rozczarowani. O poranku nie usłyszeli słynnego "Soul Dracula" ani głosu Wojciecha Manna. Prezenter musiał ustąpić polityce. Dzisiaj jest ostatni dzień kampanii wyborczej i w związku z tym dyrekcja Programu III Polskiego Radia zdecydowała się na zmianę w ramówce. Słuchacze mogli dzisiaj o poranku posłuchać politycznych komentarzy.

Trójka zdecydowała się podporządkować swoją ramówkę pod nadchodzące wybory. Słuchacze zamiast Wojciecha Manna mogli usłyszeć Patrycjusza Wyżgę.

Trójka postanowiła przedstawić instrukcje wyborcze 

– W programie pojawiać się będą zapowiedzi wyborów, instrukcje jak głosować w sposób ważny, a także analizy i przewidywania politologów i komentatorów. Tym razem wyjątkowo nie będzie stałych pozycji piątkowego "Zapraszamy do Trójki" - zacytował portal Wirtualne Media głównego specjalistę ds. PR w Polskim Radiu, Artura Szklarczyka.

To jednak niejedyne polityczne audycje dzisiejszego dnia. Trójka zaproponowała również specjalne wydanie "Śniadania w Trójce" z udziałem polityków, a tuż po 10.00 słuchacze będą mogli dowiedzieć się jak ekonomicznie spojrzeć na scenę polityczną w audycji "Winien i ma".

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Janowskiego zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. To był cios poniżej pasa
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Wojciech Mann to niekwestionowana gwiazda Trójki. Wielu słuchaczy zapewnia, że to właśnie dla tego prezentera jeszcze włącza Program III Polskiego Radia. Według opinii byłych fanów Trójki odkąd rządy w naszym kraju przejęła partia Prawa i Sprawiedliwości, stacja stała się tubą rządzącej partii. Patrycjusz Wyżga na początku swojej audycji poinformował wszystkich fanów Wojciecha Manna, że za tydzień będą mogli już usłyszeć prezentera podczas programu "Zapraszamy do Trójki".

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

źródło: Natemat

Następny artykuł