Mann zakpił z Morawieckiego na żywo w Polskim Radiu. Odegrał się za potraktowanie Dulkiewicz

Mann zakpił z Morawieckiego na żywo w Polskim Radiu. Odegrał się za potraktowanie Dulkiewicz Źródło: Screen/Youtube/TVN Style

Wojciech Mann jest jednym z najbardziej lubianych prezenterów radiowych w Polsce. Znany jest ze swojej inteligencji i poczucia humoru. Tym razem zdecydował się skomentować na antenie Trójki zachowanie premiera Mateusza Morawieckiego wobec Aleksandry Dulkiewicz.

Wojciech Mann jest jednym z najbardziej lubianych i szanowanych prezenterów radiowych w Polsce. Na co dzień prowadzi kilka programów na antenie radiowej Trójki. Ostatnio podczas audycji prowadzonej razem z Anną Gacek wypowiedział się na tematy polityczne. Skomentował zachowanie premiera.

Wojciech Mann kpi z premiera 

Wojciech Mann jest osobą, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Przez lata kariery dziennikarskiej wypracował sobie swoją markę, która jest powszechnie znana i szanowana w całej Polsce. 

Mann znany jest ze współpracy z legendarną radiową Trójką. Podczas audycji, prowadzonej z Anną Gacek, zatytułowanej "W tonacji Trójki", pozwolił sobie na polityczny komentarz. Radiowiec postanowił zakpić z premiera Mateusza Morawieckiego na antenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wojciech Mann wstawia się za Aleksandrą Dulkiewicz

Żeby otwarcie zażartować z premiera na antenie radiowej Trójki trzeba mieć odwagę. Wojciech Mann jest postacią, która nie za bardzo boi się wyrażać swoje zdanie. Kpina z premiera została zaprezentowana w dość wysublimowany sposób. Radiowiec posłużył się bowiem piosenką. 

– Wygrzebałem z głębi archiwów piosenkę zdecydowanie o postaci historycznej. Zresztą trudno mówić o jednej postaci, zaraz wszystko się wyjaśni. I wybrałem zadowolony z tego, że mam taki nietypowy pomysł. Potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie będą mieli skojarzenia z naszym premierem, który, przebrany za dżentelmena, potraktował próbującą go przywitać panią tak, jak widzieliśmy - zapowiedział Mann i puścił nagranie "Neanderthal Man", z repertuaru zespołu Hotlegs. 

Wojciech Mann nawiązał do ostatniego incydentu z udziałem premiera. Mateusz Morawiecki będąc w Gdańsku w związku z uroczystościami państwowymi, natknął się na prezydent Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz i całkowicie ją zignorował. Radiowiec odniósł się tytułem i słowami piosenki do braku kultury Prezesa Rady Ministrów. 

Spotkało się to z żywą reakcja przeciwników PiS, którzy bardzo chwalili odważne zachowanie Wojciecha Manna. Ciekawe czy premier zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił dziennikarz, a jeżeli tak, to czy wyciągnie w związku z jego zachowaniem jakieś konsekwencje. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY
  4. Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi
  5. 2 lata temu Polka przestała myć zęby. Efekt? Dziś mówi o nim cały świat
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu