Co on wygaduje?! Wojciech Cejrowski przekroczył granice

Co on wygaduje?! Wojciech Cejrowski przekroczył granice

Wojciech Cejrowski zaliczył nie lada wtopę. Na kanale skierowanym do dzieci został wyemitowany niezwykle kontrowersyjny program. Podróżnik mówił w nim m.in. o afrodyzjakach, padły także bardzo jednoznaczne słowa.

Wojciech Cejrowski jest osobą coraz częściej pojawiającą się w telewizji publicznej. Tym razem podróżnik udzielił bardzo dziwnych wypowiedzi w programie skierowanym do najmłodszej części naszego społeczeństwa, a dokładniej do dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Mowa oczywiście o kanale TVP ABC, na którym wyemitowany został jeden z odcinków programu podróżniczego "Boso przez świat", który prowadzony jest przez Wojciecha Cejrowskiego. Niestety okazało się, że tematyka odcinka niezbyt pasuje do charakteru całego kanału, ponieważ Cejrowski opowiadał w nim m.in. o afrodyzjakach.

Wojciech Cejrowski - skandaliczne słowa w programie dla dzieci

Podróżnik właśnie w tym odcinku oprowadzał widzów po jednym z miast w Peru i opowiadał między innymi o miejscowych afrodyzjakach. Oczywiście nie mogło zabraknąć również opisów działania owych specyfików. Jeden w szczególności wzbudził silne kontrowersje. Chodzi o przetłumaczoną nazwę jednego z afrodyzjaków. - Siedem razy bez wyciągania - wyjaśnił jego nazwę Wojciech Cejrowski. Centrum Informacji TVP przyznało, że treść odcinka była fatalnie dopasowana, jeżeli chodzi o charakter kanału, który oglądany jest przede wszystkim przez dzieci. Stacja zapowiedziała, że wyciągnie konsekwencje służbowe wobec osoby odpowiedzialnej za dobór repertuaru. Nie zostało jednak podane, jakie konkretnie będą to konsekwencje i kto będzie pociągnięty do odpowiedzialności. Wiadome jest jednak, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Bez wątpienia wielu rodziców dostawało od swoich pociech niewygodne pytania, które nawiązywały do treści usłyszanych podczas oglądania programu "Boso przed świat". Wiele dzieci nie wiedząc co dokładnie właśnie usłyszały, szukały odpowiedzi u rodziców, niejednokrotnie wywołując szok u osób dorosłych. Nie da się ukryć, że takie treści nie są odpowiednie dla dzieci w wieku zaledwie 4-12 lat. Dlatego nikogo nie dziwi, że rodzice byli oburzeni tym, co usłyszały ich pociechy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Była najbardziej znaną dziecięcą aktorką TVN i TVP. Teraz wygląda… jak gwiazda rocka!
  2. Martyna Wojciechowska walczy o zdrowie swojej córki! To wyścig z czasem
  3. Nie żyje artysta operowy. Fani są zgodni, to koniec pewnej epoki
źródło: dorzeczy.pl Następny artykuł